Strona głównaPcMod.plNewsy9INE z awansem do BLAST Premier: Spring European Showdown 2023

9INE z awansem do BLAST Premier: Spring European Showdown 2023

Na początku tego roku polski zespół 9INE awansował do Intel Extreme Masters Brazil 2023, następnie awans do kwalifikacji RMR (Regional Major Rankings) do BLAST.tv Paris Major 2023, a wczoraj awans do BLAST Premier: Spring European Showdown 2023. Pięknie rozpoczyna się 2023 rok dla polskiej formacji reprezentującej szwedzką organizację e-sportową 9INE.

9INE z racji zajmowanego wysoko miejsca dostało bezpośrednie zaproszenie od organizatorów do GAM3RS_X Polish Clash, turnieju kwalifikacyjnego do RES Western European Masters: Spring 2023, dzięki któremu można było awansować do BLAST Premier: Spring European Showdown 2023.

Olek “hades” Miśkiewicz i jego zespół w pierwszym meczu mieli podejmować formację Permitta Esports, ale rywale poddali się. W kolejnej rywalizacji 9INE pokonało ThunderFlash wynikiem 2:0, natomiast w finale drabinki wygrali z Permitta Esports, co dało im awans do RES Western European Masters: Spring 2023.

W fazie grupowej Wiktor “mynio” Kruk i jego zespół nie mieli większego problemu z pokonaniem swoich rywali. W pierwszym meczu wygrali przeciwko SD Invicta, a następnie pokonali ALTERNATE aTTaX. Dwa zwycięstwa w grupie i pewny awans do fazy Play-off. W półfinale polski zespół wygrał z Endpoint CeX 2:0, a w finale wygrali z Team GamerLegion wynikiem 2:1.

W ciągu trzech miesięcy, 9INE zakwalifikowało się do trzech dużych turniejów, w których zagrają najlepsze zespoły na światowej scenie.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Urban
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać