Mix o nazwie Poland w walce o zamknięte kwalifikacje do DreamHack Masters Winter 2020

0
68
byali
Fot. EPICENTER
Wczoraj rozpoczęły się otwarte kwalifikacje do DreamHack Masters Winter 2020. Jednak nie wszystkie z nich mogły się zaprezentować a to z uwagi na ESL Mistrzostwa Polski. W ramach otwartych kwalifikacji do  DreamHack Masters Winter 2020 nie oglądaliśmy reprezentantów Actiny PACT oraz Wisły All in! Games Kraków. Żadnej, polskiej organizacji nie udało się awansować dalej, ale dzisiaj może to się zmienić.

Może to się zmienić, jeśli mix o nazwie “Poland”, w składzie którego mamy znane osobowości z polskiej sceny: Paweł “Innocent” Mocek, Karol “Rallen” Rodowicz, Paweł “Byali” Bieliński, Miłosz “Mhl” Knasiak oraz  Patryk “Sidneyy” Korab pokona Good Game z Macedonii. Zwycięstwo da polskim zawodnikom awans do zamkniętych kwalifikacji DreamHack Masters Winter 2020. 

Reprezentaci Poland nie mieli większych problemów z pokonaniem swoich rywali. Najpierw…chciałoby się powiedzieć, że pokonali ale to za duże słowo, bo rywale polskich zawodników w pierwszym meczu po prostu opuścili serwer, w drugim meczu pokonali UBITEAM. W kolejnych, dwóch meczach byli lepsi od Izako Boars, a następnie Esports Club Kyiv.

Tylko w przedostatnim meczu Paweł “innocent” Mocek i jego koledzy mieli ciężej, to znaczy, rywalami Polaków był zespół z Ukrainy, który stawił dość duży opór na mapie Nuke, ale w rezultacie po dogrywce udało się pokonać drużynę naszych wschodnich sąsiadów.

A już dzisiaj Poland może awansować do zamkniętych kwalifikacji DreamHack Masters Winter 2020. Warunek jest jeden. Polski mix musi pokonać formację z Macedonii. Ten mecz o godzinie 18:00.

Transmisja z polskim komentarzem na kanale Twitch: Majki

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułFURIA wygrywa w derbach Brazylii. Astralis pokonuje G2 Esports na BLAST Premier Fall Series
Następny artykułPredatorShot – napój energetyczny od Acera
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.