Polacy zawalczą w otwartych kwalifikacjach do DreamHack Masters Spring 2020.

0
75
snax
snax

Już dzisiaj startują otwarte kwalifikacje do DreamHack Masters Spring 2020 – rozgrywek, które zapowiadają się naprawdę ciekawie choćby ze względu na jakość zaproszonych drużyn. Rozgrywki startują 19 maja.

DreamHack Masters Spring 2020

Sam turniej ze względu na pandemię koronawirusa musi być rozgrywany online. Są to mimo wszystko bardzo duże zawody z wieloma topowymi drużynami pokroju Astralis czy Natus Vincere oraz pulą nagród wynoszącą 300 tysięcy. Więcej o samych rozgrywkach można dowiedzieć się w jednym z naszych tekstów.

Kwalifikacje

Kwalifikacje zaczynamy od otwartej części, z której awans do tej zamkniętej wywalczą 4 ekipy. Tam czekają już 4 zaproszone zespoły, a mianowicie OG, forZe, Virtus.pro oraz GODSENT. Następnie z tych rozgrywek zostaną wyłonione 2 drużyny, które zagwarantują sobie miejsce w głównym turnieju. Taką samą drogą zostaną wybrane zespoły w innych regionach – Ameryce, Oceanii oraz Azji. We wszystkich częściach świata kwalifikacje startują już dzisiaj.

Polacy

W tych rozgrywkach nie mogło oczywiście zabraknąć Polaków. Będziemy mogli śledzić poczynania kilku polskich ekip. Mowa tu między innymi o: Illuminar, Izako Boars, Wisła All In! Games Kraków, Actina PACT, AVEZ czy Pompa Team. Cały czas niepewna jest sytuacja x-kom AGO, ponieważ drużyna bierze udział w turnieju Home Sweet Home Cup 2 i nie wiadomo czy spotkania, które mają do rozegrania nie będą ze sobą kolidowały.  

Warto dodać, że wiele polskich organizacji przeszło ostatnio mocne roszady. Między innymi Illuminar Gaming czy x-kom AGO. Czy mimo to uda im się odnieść sukces? Odpowiedź poznamy już dzisiaj. Spotkania zespołu Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego będziemy mogli oglądać na kanale majkibets za pośrednictwem platformy twitch.tv

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułMICHU i mantuu zaproszeni do zamkniętych kwalifikacji do DreamHack Masters Spring 2020
Następny artykułGigabyte GeForce GTX 1650 D6 OC 4G – karta graficzna mini-ITX

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.