Ninjas in Pyjamas lepsze od Astralis, BIG pokonuje OG na BLAST Premier 2021

0
37
blast premier london 2020 jak howard
blast premier london 2020 jak howard
Zakończył się pierwszy dzień zmagań na BLAST Premier: Spring Groups 2021, w którym mieliśmy ogromną sensację, szczególnie że raczej mało kto spodziewałby się właśnie takiego wyniku po stronie szwedzkiego Ninjas in Pyjamas przeciwko duńskiemu Astralis. Szwedzi w ostatnim czasie mieli zmianę w składzie i wydawało się, że to właśnie podopieczni Danny’ego “zonica” Sørensena są faworytem.

Początkowo mogło wydawać się, że zdecydowanym faworytem do zwycięstwa na inaugurację BLAST Premier 2021 w meczu pomiędzy Ninjas in Pyjamas i Astralis są Duńczycy, a jednak okazało się niezupełnie. Z bardzo dobrej strony zaprezentował się nowy zawodnik podopiecznych Björn “THREATA” Persa, Erik “ztr” Gustafsson, którego gra mogła się bardzo podobać. Co ciekawe, zawodnik dołączył do głównego składu Ninjas in Pyjamas z akademii Young Ninjas, więc zrobił ogromny postęp w swojej karierze, jeśli chodzi o profesjonalną grę na najwyższym, światowym poziomie. 

Co do samego meczu, był on bardzo wyrównany i nawet nie chodzi o sam wynik, ale o to, że czasem Szwedzi wręcz dominowali swojego rywala z Danii. A zdominowali w taki sposób, że wygrali dwie mapy i w rezultacie pokonali Astralis 2:0, więc jak najbardziej Erik “ztr” Gustafsson miał udany debiut w głównym składzie.

W drugim meczu pomiędzy niemieckim BIG oraz europejskim OG Esports również był taki sam wynik, czyli 2:0 i choć rywalizacja była wyrównana, to Johannes “tabseN” Wodarz i jego koledzy okazali się być lepszym zespołem. 

Ninjas in Pyjamas vs. Astralis 2:0
BIG Clan vs. OG Esports 2:0

Więcej informacji na temat BLAST Premier: Spring Groups 2021 na oficjalnej stronie.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułKolejne zmiany w FaZe Clanie
Następny artykułCORSAIR MP600 CORE – premiera nowego dysku M.2 NVMe 4.0
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.