Kolejne zmiany w FaZe Clanie

0
109
intel extreme masters katowice 2019 major
intel extreme masters katowice 2019 major
W ostatnim czasie w amerykańskiej organizacji europejskiego składu FaZe Clan dzieje się dużo, szczególnie dlatego że będą kolejne zmiany w drużynie. Tak, kolejne zmiany w składzie, a to za sprawą tego że w jednym z wywiadów dla Cybersport.ru, Brazylijczyk – Marcelo “Coldzera” David poinformował, że Olof “olofmeister” Kajbjer nie chce dalej kontynuować gry w Counter-Strike’a.

Zmiany w FaZe Clan nie dotyczą jedynie samego składu, ale również i pozycji trenera, a tym będzie Szwed- Robert „RobbaN” Dahlström, który miał już okazję trenować drużynę w latach 2016-2019. Niedawno do drużyny dołączył Russel “Twistzz” Van Dulken, kanadyjski zawodnik, który grał w amerykańskiej formacji Team Liquid. Oprócz tego do drużyny ma – prawdopodobnie – dołączyć również Duńczyk, Finn “karrigan” Andersen, grający obecnie w mousesports.

A co o kanadyjskim zawodniku, Russelu “Twistzz” Val Dulkenie powiedział brazylijski zawodnik?

“To będzie nasza supergwiazda – będzie grać na pozycji NiKo. Dzięki temu będzie mógł pokazać pełnię swoich możliwości. Twistzz jest fantastycznym graczem. Wybraliśmy go z dwóch głównych powodów: jego doskonałe zrozumienie gry i jego angielski. Moim zdaniem lepiej wkomponuje się w zespół niż Kjaerbye. Oczywiście bardzo lubię Markusa jako zawodnika, ale musieliśmy dokonać zmiany, bo ostatnie wyniki drużyny pozostawiały wiele do życzenia.”

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułIzako Boars Ladies zagra w zimowej edycji Ambush Female Winter Cup
Następny artykułNinjas in Pyjamas lepsze od Astralis, BIG pokonuje OG na BLAST Premier 2021
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.