Morele, wspólnie z Intel organizuje konkurs dla wszystkich gamerów – Pimp my PC. Zadaniem konkursowym jest stworzenie inspiracji na stronie sklepu, a następnie jej udostępnienie. Pokazany ma być wygląd obecnego stanowiska: podzespoły i peryferia komputerowe, fotel i biurko gamingowe, a także akcesoria. Dodatkowo zgłoszenie konkursowe powinno zawierać zdjęcia, opis stanowiska, a także propozycje wymarzonego upgrade’u (z oferty Morele).

Tym razem w roli jurorów wystąpią Tek Testers (Kamil Erdini) i Zmaslo (Łukasz Zmysło), którzy oprócz laureata nagrody głównej o wartości 30 000 PLN, wybiorą dodatkowych wygranych (drugie miejsce – nagroda 2 000 PLN i trzecie miejsce – nagroda 1 000 PLN). Jednak to nie wszystko, to właśnie Tek Testers i Zmaslo pojawią się u laureata i osobiście pomogą mu zmontować wymarzone stanowisko gamingowe.

Zbieranie zgłoszeń trwa od 20 maja do 3 czerwca, a już dwa tygodnie po tym terminie zostaną wyłonieni zwycięzcy.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułRazer zaskakuje 5 nowymi białymi akcesoriami w ofercie
Następny artykułCall of Duty: Black Ops 6 pod koniec 2024 roku
Michał Olber
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.