Strona głównaSprzętDyskiPatriot Memory prezentuje dysk zewnętrzny - Transporter External Portable SSD

Patriot Memory prezentuje dysk zewnętrzny – Transporter External Portable SSD

Patriot Memory zapowiada najwyższej klasy zewnętrzny nośnik pamięci dla użytkowników komputerów PC i Mac. Premiera dysku Transporter External Portable SSD planowana jest na drugą połowę listopada 2023.

Charakterystyka Transporter Extrernal Portable SSD

Oferując prędkość odczytu sekwencyjnego do 1000 MB/s i prędkość zapisu do 1000 MB/s, obsługę szybkiego interfejsu USB 3.2 i kompatybilność z wcześniejszymi wersjami USB, przenośny dysk SSD Transporter External Portable SSD zapewnia najwyższą wydajność dla wszystkich potrzebujących łatwego przesyłania plików, zdjęć, wideo i wszelkiego rodzaju pobierania lub przesyłania danych. Wraz z konstrukcją typu plug-and-play, elegancką kompaktową obudową i podwójnym połączeniem typu C do typu A+C, Transporter External Portable SSD oferuje idealne połączenie wszechstronności, wydajności i jakości dla użytkowników komputerów PC i Mac.

Warto przeczytać: Patriot Memory prezentuje nowy dysk – VP4300 Lite

Patriot Memory jest bardzo zaangażowane w rewolucję pamięci masowej dla komputerów, stawiając na połączenie najlepszej wydajności i jakości” – powiedział Les Henry, wiceprezes ds. sprzedaży na Amerykę Północną i Południową. „Jesteśmy dumni, że możemy kontynuować naszą misję dzięki Transporter External Portable SSD“.

Dostępność i cena Transporter Extrernal Portable SSD

Transporter External Portable SSD będzie dostępny u autoryzowanych partnerów Patriot do końca listopada. Więcej informacji na temat Patriot Memory i ich linii dysków półprzewodnikowych, w tym Transporter External SSD, można znaleźć na stronie.

PTP1TBPEC – 389 zł       

PTP2TBPEC – 599 zł    

PTP4TBPEC – 1099 zł

PTP512GPEC – 219 zł

Artykuł sponsorowany

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Urban
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać