fbpx
Strona głównaPcMod.plNewsypashaBiceps tworzy nową drużynę!

pashaBiceps tworzy nową drużynę!

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski był organizatorem swojego własnego projektu, którego nazwa brzmiała “Pasha Gaming Camp“, natomiast teraz były zawodnik Virtus.pro, a obecnie gracz składu CS:GO Emeritos Banditos wychodzi z kolejną inicjatywą dla młodych graczy Counter-Strike’a. Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski chce stworzyć zespół, którego nazwa będzie mieć nazwę “Golden 5 Pasha Gaming Camp”.

pashaBiceps ogłosił dzisiaj za pośrednictwem mediów społecznościowych, że stworzy HUB na FACEIT, który będzie budował skład.

Jeszcze w trakcie trwania obozu z wielu stron padały pytania typu – „Papito, co dalej będzie z nami – obozowiczami? Przyjechaliśmy na obóz i chcielibyśmy dalej grać i mieć kontakt z innymi uczestnikami PGCamp..Papito, możemy liczyć na Ciebie?” – napisał pasha na swoim profilu na Facebooku.

– Wszystko fajnie, ale co dalej z wyróżniającymi się graczami? Co z tymi zawodnikami, którzy zostali MVP obozu. Zrobisz coś więcej dla nich Jarek? A może tam jest polski talent mający szansę podnieść puchar Majora? Cóż, CEO – pashaBiceps  nie pozostawia obozowiczów samym sobie! 

HUB ma być stworzony dla osób, które brały udział w dwóch edycjach obozu zorganizowanego przez Jarka Jarząbkowskiego, a on sam będzie przyglądał się grze zawodników razem ze swoimi współpracownikami, aby następnie wybrać dwudziestu najbardziej wyróżniających się.

– Kto wie – może ta młodzieńcza świeżość wspierana przez doświadczenie i charyzmę pashyBicepsa pozwoli już wkrótce wystartować w zmaganiach na rodzimej scenie CS:GO i sprawdzić umiejętności team’u przed szerszym gronem – napisali w komunikacie.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Urban
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

Warto przeczytać