PACT odpada z walki o europejski cs_summit 6.

0
64
sobol
sobol

Dzisiaj odbył się drugi dzień zmagań o cs_summit 6 Europe. Wczoraj z kwalifikacjami pożegnało się między innymi AVEZ czy Sprout z dwoma Polakami na pokładzie, a teraz ich los podzielił PACT. 

Fnatic 2:0 PACT

Po niespodziewanym zwycięstwie na MAD Lions i porażce przeciwko Fate, ekipie PACT przyszło mierzyć się w dolnej drabince z Fnatic. Szwedzi za to, najpierw pokonali Nordavind, a następnie ulegli Heroic. Przegrany zespół tego meczu odpadał z walki o główny cel, slota na turnieju cs_summit, a więc stawka była duża. Konfrontacja zaczęła się od mapy Train, będącej wyborem oponentów Polskiej formacji. Jak się okazało ich decyzja była jak najbardziej rozsądna, ponieważ od samego początku dominowali i w konsekwencji zwyciężyli wynikiem 16:7. Katem naszych rodaków okazał się być Robin “flusha” Rönnquist, który zagrał fenomenalnie zdobywając 23 zabójstwa i osiągając rating wysokości 1.76. Następnie przyszedł czas na Inferno, podczas którego oczekiwaliśmy odpowiedzi od drużyny Kacpra “darko” Ściery. Tak się jednak nie stało i to Szwedzi, deklasując swojego rywala, odnieśli sukces wygrywając 16:5. Dzieła dopełnił swoją świetną grą Maikil “Golden” Selim, który zdobył 23 fragi i zanotował rating na poziomie 1.87. Był on także bez dwóch zdań najlepszych graczem całego spotkania. 

Co dalej?

Dla Fnatic to jeszcze nie koniec. Szwedzi są własnie w trakcie pojedynku z c0ntact, którego zwycięzca zagwarantuje sobie ostatnie miejsce na cs_summit 6 Europe. 

Wszystkie spotkania zamkniętych kwalifikacji możemy oglądać na kanale BeyondTheSummit za pośrednictwem platformy twitch.tv

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułChłodzenia Cryorig dla LGA 115x będą kompatybilne z LGA 1200
Następny artykułPoznaliśmy wszystkie drużyny, które zagrają na turnieju głównym cs_summit 6 w regionie europejskim

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj