fbpx
Strona głównaGamingGryOdświeżony Paryż w dodatku Vive la France! dla Euro Truck Simulator 2

Odświeżony Paryż w dodatku Vive la France! dla Euro Truck Simulator 2

SCS Software umieściło kolejny wpis o mieście Paryż, do powstającego dodatku Vive la France! dla gry Euro Truck Simulator 2. Tym razem dowiadujemy się, że prace nad stolicą Francji są już praktycznie na ukończeniu. Twórcy muszą doszlifować obecnie to, co udało im się zrobić. Okazuje się, że Paryż został całkowicie przebudowany od zera. Twórcy chcieli w ten sposób udoskonalić miasto, które pojawiło się razem z podstawową wersją gry kilka lat temu.

Bardzo ważnym elementem Paryża jest struktura dróg służących do transportu, zarówno wewnątrz, jak i wokół miasta. Skupiono się na węzłach Francilienne and Boulevard Périphérique aka “Périph”. Większość ciężkich pojazdów z ruchu jest kierowana właśnie na nie, a centralne miasto nie jest dzięki temu zatłoczone.

Zbudowano sieć tuneli drogowych, które są częścią węzła Périph. To samo odnosi się do innych węzłów, które zbudowano całkowicie od nowa. Deweloperzy nie poprzestali na tym. Stworzono nowe modele unikalnych budynków Paryża, które istnieją w prawdziwym świecie.

Bardzo ważną częścią nowego miasta jest ekonomia. Zbudowano nową infrastrukturę ekonomiczną w postaci nowych firm, np. lotnisko, czy fabryka samochodów. Musiano także odpowiednio to zbalansować z całą resztą gry.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać