Strona głównaSprzętNZXT wprowadza wentylatory NZXT Aer z podświetleniem LED

NZXT wprowadza wentylatory NZXT Aer z podświetleniem LED

Firma NZXT wprowadza do swojej oferty wentylatory NZXT Aer. Wystepują one w dwóch wariantach: 120 mm i 140 mm. Ich cechą charakterystyczną jest podświetlenie LED RGB. Wentylatory korzystają z wysokiej jakości łożysk FDB, których deklarowana żywotność wynosi 60 000 godzin. Aby cieszyć się pełną funkcjonalnością wentylatorów, należy je podłączyć do kontrolera HUE+ i skonfigurować przy pomocy aplikacji CAM.

NZXT Aer

Oprogramowanie to służy też do kontroli zestawów chłodzenia wodnego NZXT Kraken. Zawiera również szereg innych funkcji w zakresie diagnostyki i monitorowania PC. Do jednego kontrolera Hue+ można podłączyć maksymalnie 10 wentylatorów w dwóch łańcuchach po 5 sztuk. Każdy łańcuch może mieć zaprogramowany inny tryb oświetlenia. Regulacji podlega nie tylko kolor – do wyboru jest 15 trybów oświetlenia, w tym takie jak: pulsowanie, zmiana koloru w zależności od temperatury procesora, pulsowanie w rytm muzyki czy zmiana koloru w zależności od liczby klatek na sekundę w grze.

NZXT Aer

W polskich sklepach dostępne będą pod koniec października 2016, w zestawach z kontrolerami Hue+, trójpakach i pojedynczo. Przewidywane ceny detaliczne wentylatorów NZXT Aer RGB:

  • Aer RGB120 & HUE+: 2 x Aer RGB120 z kontrolerem HUE+ – ~370 zł
  • Aer RGB140 & HUE+: 2 x Aer RGB140 z kontrolerem HUE+ – ~410 zł
  • Aer RGB120 Triple Pack: 3 x Aer RGB120 – ~348 zł
  • Aer RGB140 Triple Pack: 3 x Aer RGB140 – ~391 zł
  • Aer RGB120 – ~130 zł
  • Aer RGB140 – ~152 zł

NZXT Aer

Wentylatory są objęte dwuletnią gwarancją producenta.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać