fbpx
Strona głównaPcMod.plNewsyNZXT CAM 4.1 z wieloma nowymi udoskonaleniami

NZXT CAM 4.1 z wieloma nowymi udoskonaleniami

NZXT udostępniło oprogramowanie NZXT CAM 4.1. Zostało ono przebudowane całkowicie od podstaw. Ma to zapewnić wysoką jakość optymalizacji, nowoczesny interfejs, łatwą kontrolę, jasno określone ustawienia prywatności, skuteczniejsze monitorowanie pracy komputera, nową nakładkę w grach, usprawnione profile użytkowników oraz pełną zgodność z urządzeniami producenta.

Program nadal pozostaje w pełni darmowy i można go pobrać ze strony producenta. Zmiany dotknęły m.in. szatę graficzną programu. Postawiono na przejrzystość interfejsu, który został uproszczony i przeorganizowany. Sporo funkcji jest teraz łatwiej dostępnych i bardziej wyeksponowanych.

Użytkownicy otrzymali większą kontrolę nad danymi, które udostępniają i odbierają. Nowe kategorie, takie jak przepustowość i wykorzystanie zasobów na proces, pozwalają użytkownikom zrozumieć, które, spośród działających procesów są najbardziej obciążające dla ich komputerów.

Udoskonalono nakładę na gry, co zwiększa kontrolę użytkownika nad zestawem wyświetlanych informacji.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać