fbpx
Strona głównaSprzętNZXT wprowadza chłodzenia wodne Kraken X42, X52 i X62

NZXT wprowadza chłodzenia wodne Kraken X42, X52 i X62

Firma NZXT przedstawia ulepszoną linię popularnych zestawów chłodzenia wodnego: Kraken X42, Kraken X52 i Kraken X62. Nowymi modelami można sterować przy pomocy aplikacji CAM w wersji 3.2. Pozwala ona nie tylko na kontrolę obrotów wentylatorów oraz pompki, ale także na zarządzanie oświetleniem. Całkowicie przeprojektowano pompkę, uzyskując cichszą pracę i zarazem wyższą wydajność.

Kraken X42 to blok chłodniczy 1x 140 mm. Chłodnica modelu Kraken X52 charakteryzuje się wielkością 2 x 120 mm, a Kraken X62 ma gabaryty 2 x 140 mm. W nowych zestawach ulepszono również węże. Umieszczono je w nylonowym oplocie, polepszając aspekt estetyczny, jak i wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne.

Logo NZXT oraz pierścień wokół pompki są dwiema osobnymi strefami, którym można przypisać różne kolory i tryby podświetlenia RGB. Oświetlenie pozwala między innymi na synchronizację z systemem NZXT HUE+ czy wentylatorami Aer RGB oraz posiada specjalny tryb dla gry Counter Strike: Global Offensive.

Dopełnieniem nowych chłodzeń Kraken są wentylatory z serii Aer P (w przyszłości dostępne także oddzielnie). Zostały one stworzone dla zapewnienia jak najlepszej wydajności po zamontowaniu na chłodnicy albo radiatorze. Łopatki generują możliwie wysokie ciśnienie statyczne, a za cichą pracę i długą żywotność odpowiada łożysko FDB.

Sugerowane ceny detaliczne chłodzeń:

  • Kraken X42 – 549 PLN
  • Kraken X52 – 629 PLN
  • Kraken X62 – 679 PLN

Produkty trafią do polskich sklepów w listopadzie 2016 roku. Chłodzenia NZXT Kraken są objęte sześcioletnią gwarancją producenta.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać