niko w OG Esports?

0
59
OG Esports
Fot. Dreamhack - Adela Sznajder

W europejskim składzie OG Esports są zmiany składu. Na ławkę rezerwowych został odesłany francuski, doświadczony zawodnik, którym jest Nathan „NBK-„ Schmitt, który w swojej karierze profesjonalnego gracza może pochwalić się reprezentowaniem takich zespołów jak: Team Vitality oraz G2 Esports, czy też Team Envy.

Według informacji podanych przez dziennikarza portalu HLTV.org Luisa „MIRAA” Mirę do drużyny, w której gra Valdemar „valde” Bjørn Vangså może dołączyć jego duński kolega Nikolaj „niko” Kristensen, który w ostatnim czasie był rezerwowym z Heroic, z którym odniósł liczne sukcesy na scenie międzynarodowej, w tym m.in. wygrał DreamHack Open Fall 2020 oraz regionalny (europejski) ESL One Cologne 2020. Na początku były zwycięstwa, ale później w duńskim zespole były również porażki. Właściciele organizacji postanowili więc zrobić zmiany.

Jednak na ławce rezerwowych nie znalazł się sam niko, ale też Johannes „bORUP” Borup, a w ich miejsce do składu dołączyło dwóch reprezentantów MAD Lions: René „TeSeS” Madsen oraz Ismail „refrezh” Ali.

Duńczyk miałby dołączył OG, w którym gra m.in Mateusz „mantuu” Wilczewski przed rozpoczęciem najważniejszej ligi Counter-Strike’a na świecie – ESL Pro League Season 13.

Nowy skład OG Esports będzie prezentował się następująco:

– Valdemar „valde” Vangsa

– Aleksi „Aleksib” Virolainen

– Mateusz „mantuu” Wilczewski

– Issa „ISSAA” Murad

– Nikolaj „niko” Kristensen

– Casper „ruggah” Due

Więcej informacji w języku angielskim.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułMAD Lions w składzie z MICHEM?
Następny artykułFantasyexpo Cup – turniej kwalifikacyjny do BLAST Premier Showdown dla zespołów z Europy Zachodniej
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj