IEM New York 2020: PACT przegrał z OG i nie awansował do turnieju głównego

0
52
goofy 2
goofy 2

W wielkim finale zamkniętych kwalifikacji do Intel Extreme Masters New York 2020: Online w regionie europejskim, PACT przegrał z OG po trzy mapowej rywalizacji i nie awansował do głównego turnieju. 

Polski Train

Pierwszą mapą spotkania był Train wybrany przez zespół PACT. Z tego właśnie powodu mieliśmy nadzieję na dobry występ ekipy Kacpra “darko” Ściery. Co trzeba powiedzieć, to że na pewno się nie zawiedliśmy. Polska formacja od samego początku pokazywała się z dobrej strony zwyciężając pierwszą połowę wynikiem 8-7, a ostatecznie całość rezultatem 16-9. Najlepszym zawodnikiem okazał się być Kamil “Sobol” Sobolewski, który przyzwyczaił nas już do swoich dobrych występów. 22-letni zawodnik zdobył 21 zabójstw oraz zanotował rating wysokości 1.43.

Wyrównany Nuke

Następnie rywalizacja przeniosła się na Nuke, który wyglądał zupełnie inaczej niż pierwsza mapa. Przede wszystkim widać było dużo bardziej wyrównaną walkę niż chwilę prędzej, a pierwszą połowę zwyciężył zespół OG. Po zmianie stron dopełnił formalności doprowadzając do wyniku 16-13 i zainkasował na swoje konto całą mapę. Najbardziej wyróżniającą się postacią był zdecydowanie Mateusz “mantuu” Wilczewski, który osiągnął rating na poziomie 1.30 zdobywając również 24 fragi

Jednostronny Dust

Na koniec mogliśmy oglądać zmagania obu zespołów na mapie Dust 2. Tam właśnie wszystko miało się rozstrzygnąć – i tak się stało. Niestety zwycięsko nie wyszli z tego Polacy. Nathan “NBK-” Schmitt razem z kolegami totalnie zdominowali swoich rywali wygrywając 16-5 i zgarniając na swoje konto wygraną w całym spotkaniu. Jako najlepszy gracz na serwerze ponownie dał o sobie znać Mateusz “mantuu” Wilczewski. 22-letni snajper ekipy OG zdobył najwięcej, bo 20 zabójstw, oraz zanotował rating wysokości 1.67.

Kto awansował? Znowu nie Polacy.

Ostatecznymi zwycięzcami zamkniętych kwalifikacji do IEM New York 2020 oczywiście okazali się być gracze Heroic oraz OG. To właśnie te dwie ekipy wywalczyły slota na turnieju. W temacie polskich drużyn możemy jedynie żałować, że znowu się nie udało. Szczególnie szkoda patrząc na rezultaty zespołu PACT, które jasno pokazywały, że do sukcesu brakowało niewiele. 

Wszystkie spotkania kwalifikacji oraz finałowego turnieju mogliśmy oraz będziemy mogli oglądać na oficjalnych kanałach ESL za pośrednictwem platformy twitch.tv

Rozpoczęcie wspomnianych rozgrywek zostało zaplanowane na 6 października

Po letniej przerwie najlepsze drużyny na świecie wróciły do zmagań w wielu różnych turniejach. Zapraszam także do tekstów dotyczących innych aktualnie rozgrywanych zmagań. 

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułKrystian Terpiński o ESL One: Cologne 2020: największą niewiadomą na pewno będzie Astralis
Następny artykułCyberpunk 2077 ukazany w ramach wydarzenia Night City Wire

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj