fbpx
Strona głównaGamingGryNieR: Automata Game of the YoRHa Edition trafi na komputery osobiste?

NieR: Automata Game of the YoRHa Edition trafi na komputery osobiste?

W bazie danych agencji ESRB znaleziono grę NieR: Automata Game of the YoRHa Edition. Może to oznaczać, że Square Enix szykuje się do wydania zbiorczego pakietu dla tytułu NieR: Automata. Jednakże już wiele osób spekuluje, że producent szykuje się głównie na kasę. Świadczyć o tym może to, że od początku premiery na PC, gra nie doczekała się żadnej poprawki. Wszystkie błędy zostały naprawione przez społeczność.

Wygląda więc na to, że firma popełnia tutaj ogromny błąd, lekceważąc graczy a dokładniej swoich klientów. A to nie wróży nic dobrego i na firmę może spaść fala ostrej krytyki. Niektórym jednakże się coś takiego powinno zdarzyć raz na jakiś czas. Może to nauczy wielkie firmy szacunku dla graczy.

Sugeruje się, że NieR: Automata Game of the YoRHa Edition wprowadzi jako nowości tryb HDR oraz rozdzielczość 4K.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać