Strona głównaGamingGryWorld of Final Fantasy - uratuj świat z rodzeństwem

World of Final Fantasy – uratuj świat z rodzeństwem

Square Enix udostępniło grę World of Final Fantasy. Głównymi bohaterami są Reynn i Lann. Jest to rodzeństwo, które cierpi na amnezję. Wspólnie starają się pozbierać brakujące elementy wspomnieć, rozsiane po całym Grymoire. Tylko w ten sposób będą w stanie ochronić świat przed złymi siłami. Parząc po zapowiedzi klimat będzie iście bajkowy.

Tytuł wspiera osiągnięcia i karty kolekcjonerskie. Walki opierają się na znanym w serii systemie Active Time Battle.

Gra wcześniej ukazała się na konsole PS4 oraz PS Vita. Aby jeszcze bardziej zachęcić do kupna, twórcy wprowadzili sporo legendarnych stworzeń i postaci, w tym Sephiroth, Balthier, White Chocobo i Glow Moogle.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać