shadow of the tomb raider droga do domu
shadow of the tomb raider droga do domu

Square Enix udostępniło ostatni dodatek do gry Shadow of the Tomb Raider o tytule – Droga do domu. Co ciekawe, studio nie zaprezentowało żadnego zwiastuna ani rozgrywki. Udostępniono jeden utwór ze ścieżki dźwiękowej razem z krótkim opisem zarysu fabuły. Dodatek przedstawia wydarzenia zaraz po zakończeniu gry. Lara musi rozpocząć poszukiwania w prastarych tunelach, aby odnaleźć zaginionych sojuszników. Jej celem jest ogromny grobowiec, pełen wyzwań oraz skrywanych od stuleci tajemnic.

Dodatek Droga do domu zawiera również nowy strój – Północny Strażnik, który przedłuży umiejętności skupienie i poznanie. Do tego dojdzie nowa broń – łuk Uderzenie Światła, wypuszczająca strzały przebijające pancerz lub przelatująca przez kilku przeciwników. Na koniec warto wspomnieć o nowej umiejętności – Magiczny Dotyk, która pozwoli Larze zużywać mniej materiałów do doraźnego wytwarzania przedmiotów.

Shadow of the Tomb Raider - dodatek Droga do domuDodatek Droga do domu do gry Shadow of the Tomb Raider jest dostępny do kupienia lub pobrania.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOtombraider.square-enix-games.com
Poprzedni artykułIntel Extreme Masters Sydney 2019: Która drużyna może wygrać?
Następny artykułSonic Ether’s Unbelievable Shaders for Minecraft – ray-tracing w Minecraft
Michał Olber
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.