fbpx
Strona głównaPcMod.plE-SportSamantha "NaoriMizuki" Timms - ESL Impact League Season 4

Samantha “NaoriMizuki” Timms – ESL Impact League Season 4

Już w środę rozpocznie się nowy sezon kobiecej ligi ESL Impact League Season 4, gdzie bronić tytułu mistrzowskiego będzie zespół Nigma Galaxy Female. Od pierwszego sezonu Katerina “Kat” Vaskova i jej koleżanki są niepokonane i argumentują swoją wyższość wygrywając kolejne.

Michał Urban: Samantha, przed nami nowy sezon w lidze kobiet – ESL Impact League Season 4. Zanim jednak o tym porozmawiamy, chciałbym zapytać o zmiany w składach drużyn. Jak Twoim zdaniem będzie wyglądał ten sezon i ogólnie drużyny?

Samantha “NaoriMizuki” Timms: Koniec każdego sezonu turniejów e-sportowych często przynosi ze sobą wiele ogromnych zmian, a w Impact nie jest inaczej. Detonate Sparx nie rywalizuje już razem pomimo niesamowitego występu w sezonie 3, Black Dragons porzuca swój skład, a tylko 3 graczy pozostało razem, a wiele innych zmian, tak wiele w tym sezonie jest w powietrzu. Myślę jednak, że najbardziej ekscytującą rzeczą jest to, że nowe organizacje wchodzą teraz na arenę i widzą powrót większej liczby weteranów

Jak drużyny będą sobie radzić po zmianach?

Zawsze trudno jest przewidzieć, jak drużyna poradzi sobie po zmianie. G2 wyglądało bardzo dobrze w ESEA Open ze swoim nowym AWP’erem. Wciąż czekamy, aby dowiedzieć się, kto będzie piątym graczem BIG EQUOPA i GUILD. MiBR właśnie stracił Yodinha2k, a ich piąta zawodniczka nie jest znany. Bez możliwości obejrzenia ich gry podczas przerwy, jest to prawie niemożliwe do stwierdzenia. Myślę jednak, że największy wstrząs może nastąpić w NA, gdzie do gry wejdzie Team Karma z kilkoma niesamowitymi talentami powracającymi do CS-a – mam nadzieję, że FlyQuest w końcu będzie miał silną konkurencję w regionie

Czy nadchodzący nowy sezon ESL Impact League Season 4 będzie różnił się od poprzednich?

Na pierwszy rzut oka niewiele się zmienia. To wciąż ten sam Impact, który kochamy. Gdy jednak Nigma Galaxy po raz kolejny stała się niezaprzeczalnie najlepsza na świecie, niektóre drużyny były bardzo blisko pokonania ich. Myślę, że w tym sezonie będziemy świadkami najbardziej zaciętej rywalizacji, jaką do tej pory widzieliśmy

Kiedy zobaczyłaś drużyny, byłaś lub jesteś czymś zaskoczona?

Detonate Sparx i Black Dragons porzucając swoje drużyny były dla mnie oburzające. Obie radziły sobie tak dobrze w ostatnim sezonie i złamało mi serce, gdy zobaczyłam, jak wiele z nich odłączyło się od drużyn po tych informacjach. Wytrwałość kobiet z FlyQuest Red po utracie organizacji jest czymś, co niewielu może powtórzyć, a teraz będziemy musieli oglądać wiele z tych niesamowitych zawodniczek w zupełnie nowych drużynach. Możemy mieć tylko nadzieję, że pokażą ten sam ogień w nowych zespołach. Jestem niesamowicie podekscytowana dołączeniem ENCE do sceny i mam nadzieję, że w przyszłości zobaczymy jeszcze więcej inwestycji organizacji.

Możemy porozmawiać o grupach dla regionu europejskiego. Co możesz powiedzieć na ten temat?

Myślę, że zostały one podzielone całkiem dobrze. Nie sądzę, aby jedna grupa była “grupą śmierci” – po obu stronach są niesamowicie silne zespoły. W grupie A moimi głównymi pretendentami będą Nigma Galaxy, NiP i BIG EQUIPA, ale jestem podekscytowana debiutem ENCE. W grupie B spodziewam się, że NAVI weźmie udział w bezpośrednich kwalifikacjach, ale myślę, że drugie miejsce będzie bardzo rywalizowało między 9Pandas i G2

Co można powiedzieć o pozostałych regionach i drużynach: Ameryce Północnej i Południowej oraz Azji w ESL Impact League Season 4?

Azja prawie na pewno będzie reprezentowana w finałach przez HSG. Od samego początku byli niepokonani w swoim regionie i nie było żadnych oznak, by jakakolwiek drużyna zbliżyła się do pokonania ich. NA z 2 miejscami oznacza, że jak zwykle zobaczymy FlyQuest, ale drugie miejsce jest pod znakiem zapytania. Wraz z przejściem Boucharda do Shimmer jest tam niesamowita siła ognia, ale EG byli przyzwoicie silnymi rywalami. Drużyną, której musimy się przyjrzeć, jest Team Karma, a powrót EMUHLEET i deszcz mogą spowodować chaos. Mieliśmy duże oczekiwania wobec G2, kiedy wrócili z Zaaz i Juliano, ale konkurencja w UE jest zdecydowanie znacznie większa niż to, co widzieliśmy w NA, a tylko jedna drużyna jest wyraźnym dominatorem w każdym sezonie. Myślę, że Team Karma ma największe szanse na osiągnięcie sukcesu w tym sezonie. W Ameryce Południowej, po rozwiązaniu Black Dragons, myślę, że B4 i Furia będą tymi, którzy pokażą nam najbardziej zaciętą rywalizację w tym sezonie. Jednak Mocreias jest teraz trzonem Black Dragons, wraz z Yodinha2k z MiBR, więc jeśli jest przygotowanym potencjalnym zespołem w tym sezonie, to zdecydowanie będą to oni.

Kto według ciebie jest kandydatem do wygrania całego ESL Impact League Season 4?

Szczerze mówiąc, myślę, że każdy z naszej najlepszej czwórki z zeszłego sezonu może przeskoczyć do wygrania całości w grudniu, ale głosowałam przeciwko Nigma Galaxy Female w zeszłym sezonie i nie popełnię tego błędu ponownie! Udowodnili, że bez względu na to, jak blisko są innej drużyny, bez względu na to, jak niepewnie mogą wyglądać, zawsze wrócą, by bronić swojej korony.

Co można powiedzieć o drużynach, które nie mają organizacji, ale radzą sobie bardzo dobrze i będą grać w lidze?

Serce mi pęka, gdy myślę o drużynach, które nie mają wsparcia ze strony organizacji. Pracują tak samo ciężko, jak każdy inny zespół, ale często muszą pracować w normalnej pracy, aby móc wspierać swoje marzenie, i to jest główny powód, dla którego widzimy, że zespoły z organizacjami osiągają o wiele lepsze wyniki – posiadanie tego wsparcia pozwala im całkowicie skupić się na swojej grze, wiedząc, że ich organizacja ich wspiera i wspiera. Chciałabym zobaczyć, jak zespół bez organizacji absolutnie wygrywa go w tym sezonie i mam nadzieję, że więcej organizacji ponownie zainwestuje w następny sezon.

Jak zmieniła się kobieca scena CS:GO w ciągu ostatnich kilku lat?

Impact jest wciąż bardzo nowy, ale dał tak wielu kobietom szansę, której desperacko potrzebowały, aby pokazać swoje umiejętności i rywalizować na najwyższym poziomie. Powrót doświadczonych zawodniczek był absolutną radością, podobnie jak pojawienie się zupełnie nowych zawodniczek i młodych zawodniczek, które pokazały na co je stać. Scena kobieca rozwija się z każdym mijającym miesiącem i z każdym mijającym sezonem. Poziom umiejętności konsekwentnie się poprawia i nie ma żadnych oznak, że zwalniamy!

Jak podobały ci się poprzednie rozgrywki ESL Impact League Season 3?

Sezon 3 pokazał nam, że w każdym regionie jest przygotowana siła i że każdy gracz ciężko pracuje każdego dnia, aby być najlepszym. Podczas gdy UE nadal pozostaje w czołówce, inne regiony zbliżają się do siebie i żaden z nich nie wydaje się dominująco silniejszy od pozostałych. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co przygotowali dla nas w tym sezonie.

Warto przeczytać:

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Urban
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać