Strona głównaPcMod.plInformacja prasowaMSI prezentuje kartę graficzną MSI GeForce RTX 4060 GAMING X 8G NV...

MSI prezentuje kartę graficzną MSI GeForce RTX 4060 GAMING X 8G NV EDITION

MSI ogłasza pierwszy „zrzut” w ramach „The Limited Series”: kartę graficzną MSI GeForce RTX 4060 GAMING X 8G NV EDITION.

Wykorzystaj szansę, bądź wyjątkowy

GeForce RTX 4060 to najlepsza w swojej klasie mainstreamowa karta graficzna do grania w rozdzielczości 1080p. MSI GeForce RTX 4060 GAMING X 8G NV EDITION pozwala uruchamiać najnowsze gry i aplikacje, streamować czy realizować kreatywne pomysły. Wszystko dzięki ultrawydajnej architekturze NVIDIA Ada Lovelace. Zapewnia wciągającą rozgrywkę napędzaną sztuczną inteligencją z obsługą ray tracingu i DLSS 3 oraz usprawnia proces twórczy i produktywność dzięki NVIDIA Studio.

Odkryjcie pierwszy produkt „The Limited Series”: GeForce RTX 4060 GAMING X 8G NV EDITION

Oryginalna kolorystyka osłony SPECIAL NVIDIA GREEN i dodatkowe podświetlenie RGB z boku sprawiają, że „zrzut” tego modelu jest idealną okazją dla entuzjastów sprzętu i graczy, by się wyróżnić.

Ograniczony nakład

Wyprodukowanych i dostępnych na całym świecie będzie tylko 6000 sztuk MSI GeForce RTX 4060 GAMING X 8G NV EDITION. Pierwszy zrzut The Limited Series jest dostępny w sklepie X-KOM do wyczerpania zapasów.

Warto przeczytać: MSI ogłasza “The Limited Series” – produkty dla graczy

Innowacyjność to nie tylko wydajność i technologie. Seria będzie pierwszym krokiem w nowym ekologicznym podejściu firmy. Wyjątkowa karta graficzna będzie dostarczana w zrównoważonym opakowaniu, w którym wykorzystana zostanie wyłącznie niezbędna ilość folii zabezpieczającej produkt i materiału do pakowania kart graficznych.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Urban
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać