Strona głównaPcMod.plNewsyScythe Kaze Flex II Slim Case Fan - nowe wentylatory slim

Scythe Kaze Flex II Slim Case Fan – nowe wentylatory slim

Scythe wprowadziło do oferty wentylatory Kaze Flex II Slim Case Fan. Są to następcy słynnej serii Kaze Flex, która znana jest z niesamowitej wydajności i wyjątkowo cichej pracy. Wymiary wentylatorów wynoszą: 120 x 120 x 15 mm, a waga to zaledwie 106 gramów.

Producent przygotował całkowicie nową ramkę wentylatora, która została zoptymalizowana pod kątem grubości. Pozwala na generowanie większego przepływu powietrza.

Rogi nowej ramki wyposażono w gumę antywibracyjną, która pochłania ewentualne drgania i umożliwia praktycznie bezgłośną pracę.

Scythe Kaze Flex II Slim Case Fan

Jeżeli chodzi o wentylator i jego pracę, zastosowano tzw. technologię dynamicznego łożyska olejowego — Fluid Dynamic Bearing. Jego konstrukcja umożliwia zmniejszenia drgań, co wydłuża żywotność i czyni pracę cichszą. Łożysko i wałek dociskowy wykonane są z wysokiej jakości sprężonego metalu. Producent deklaruje czas pracy na 120 000 godzin.

Scythe Kaze Flex II Slim Case Fan

Kaze Flex II Slim Case Fan występuje w trzech wersjach o różnych prędkościach obrotowych:

  • PWM 300-1200 RPM
  • PWM 300-1500 RPM
  • PWM 300-1800 RPM

Wentylatory Kaze Flex II Slim Case Fan można kupić u partnerów firmy.

Źródło: www.scytheus.com

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać