Poznaliśmy pierwsze drużyny z awansem do play-off Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020

0
40
intel extreme masters beijing haidian 2019 scaled
intel extreme masters beijing haidian 2019 scaled
Poznaliśmy pierwsze drużyny w grupie A podczas Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020, które awansowały do fazy play-off. W czasie pierwszej części turnieju mieliśmy zaskoczenia, tym bardziej że początkowo nikt by się nie spodziewał, że akurat FaZe Clan zagra tak dobrze, pomimo problemów które napotkali jeszcze przed BLAST Premier Fall Series 2020. Nie wiadomo było, jak zaprezentuje się europejski skład, który musiał bardzo szybko organizować swoją drużynę na nadchodzące turnieje.

Świetny występ FaZe Clan w fazie grupowej IEM Beijing-Haidian 2020

Najpierw transfer Nikoli “NiKo” Kovača do G2 Esports, a następnie rezygnacja ze stanowiska trenera w FaZe Clan – Janko “YNk” Paunovića. Z tymi problemami musieli zmierzyć się pozostali zawodnicy amerykańskiej organizacji, ale jak widać dali radę, to tylko pokazuje jak są to doświadczeni gracze. Podczas BLAST Premier Fall Series 2020, FaZe Clan nie zaprezentował się dobrze, zespół po dwóch porażkach spadł do BLAST Premier Fall Showdown, ale na trwającym właśnie Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020 wygląda to już naprawdę dobrze. Szczególnie, że w pierwszym meczu Olof “olofmeister” Kajbjer, który powrócił do składu i jego koledzy pokonali OG Esports, aby następnie pokonać francuski Team Vitality i awansować do fazy play-off turnieju. Pięknie to się ułożyło dla Marcelo “coldzery” Davida i jego zespołu. 

Complexity z pewnym awansem do fazy play-off

Bardzo dobrze również się spisali podopieczni Jamiego “keity” Halla. Complexity pokonało w pierwszym meczu Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020 szwedzkie Fnatic, a w meczu decydującym o awansie do fazy play-off pokonali rosyjsko-ukraińskie Natus Vincere. 

A co z pozostałymi zespołami?

Drużyny, które przegrały swoje mecze w fazie grupowej nie odpadły, ale zagrają w dolnej drabince turnieju Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020 i mają jeszcze szansę, aby postarać się o zwycięstwo i ewentualny awans do fazy pucharowej. 

Zapraszamy również do zapoznania się z grupami Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020.

Transmisja z polskim komentarzem na kanale Polsat Games 2

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułRewanżowe mecze na Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020
Następny artykułMecze o być albo nie być na Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020.
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.