cooler master mastercase h100 1
cooler master mastercase h100 1

Cooler Master zaprezentował obudowę MasterCase H100. Jej cechą szczególną są wymiary – 312 x 216 x 301 mm, co umożliwia zastosowanie w niej płyt głównych mini-ITX. Niewielka obudowa wyposażona została w uchwyt umożliwiający transport. Jeżeli chodzi o zasilacze, to możemy zastosować tutaj pełnowymiarowe ATX, ale również SFX i SFX-L z odpowiednimi adapterami mocującymi.

Zatoka zasilacza została umieszczona w taki sposób, aby wspomagać odprowadzanie ciepła z procesora, tworząc charakterystyczny tunel.

Niestety, wymusza to także stosowanie niewielkich rozmiarów chłodzenia powietrznego – maksymalna wysokość wynosi 83 mm. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić w obudowie chłodzenie wodne z radiatorem o maksymalnej długości 140 mm.

W przypadku montażu kart graficznych można się pokusić o dwuslotowe modele do maksymalnej długości 210 milimetrów

Na przednim panelu zamontowano 200 milimetrowy wentylator z podświetleniem LED RGB. Ma on umożliwić skuteczny przepływ powietrza przez całą obudowę.

Cena obudowy Cooler Master MasterCase H100 ma wynosić 275 zł.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOcoolermaster.com
Poprzedni artykułRadeon RX 5700 oraz Radeon RX 5700 XT – nowe karty graficzne od AMD
Następny artykułAmerykańska pewność – Team Liquid
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj