geeek a60 7
geeek a60 7

Do sprzedaży trafiła obudowa Geeek A60. Składa się ona praktycznie w całości z pleksi oraz po części z aluminium. Jej wymiary wynoszą 158 x 252 x 332 mm, co pozwala na składnie komputerów w rozmiarach mini-ITX. Dzięki zastosowaniu pleksi, obudowa wygląda bardzo schludnie. Jednakże trzeba bardzo uważać, aby nie porysować poszczególnych paneli.

Panele obudowy mogą występować w kolorach białym lśniącym lub czarnym matowym. Obecnie na stronie producenta oraz na oficjalnych profilach na społecznościach mamy dostępne jedynie czarne zdjęcia.

Jeżeli chodzi o podzespoły, to w środku zamontujemy:

  • płyty główne w formacie mini-ITX
  • karty graficzne o maksymalnej długości 300 mm i wysokości 134 mm
  • chłodzenia powietrzne procesora do maksymalnej wysokości 75 mm
  • chłodzenia wodne 240 mm lub 120 mm
  • kilka dysków SSD/HDD o rozmiarze 2.5 cala
  • zasilacz typu SFX

Obudowa Geeek A60 może mieć dołączony dodatkowy raiser PCI-Express dla kart graficznych. Trzeba wtedy dopłacić 30 dolarów. Warto jednakże zainwestować w tego typu dodatek, jeżeli planujemy zamontować bardzo wydajną kartę graficzną.

Zdjęcia obudowy pochodzą z profilu Facebook oraz z oficjalnego sklepu.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOgeeekstore.com
Poprzedni artykułECS Season 7: Virtus.pro zagra przeciwko Fnatic w piątej rundzie
Następny artykułXPG SPECTRIX D60G osiągnęły zawrotne taktowanie 5634.1 MHz
Michał Olber
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj