Marcelo “Coldzera” David w składzie FaZe Clan za Filipa “NEO” Kubskiego?

0
81
marcelo coldzera david
marcelo coldzera david

Zmiany składu w europejskim składzie FaZe Clan po StarLadder Major Berlin 2019? Możliwe, że tak. Według francuskiego dziennikarza Nela, za polskiego zawodnika, do drużyny może dołączyć brazylijski gracz – Marcelo „Coldzera” David.

Marcelo „Coldzera” David otrzymał cztery oferty z różnych zespołów, do których miałby dołączyć, a jednym z nich jest właśnie skład podopiecznych Janko „YNk” Paunovića. W zasadzie, gdyby Brazylijczyk został nowym zawodnikiem FaZe to ponownie jego trenerem będzie Janko” YNk” Paunović, bo jak wiadomo, Serb był również trenerem w zespole Gabriela „Fallena” Toledo.

Po Majorze w Berlinie mają być rozmowy pomiędzy Coldzerą, a FaZe Clan. Z kolei, według amerykańskiego dziennikarza, Jarka „Dekaya” Lewisa transferu może też nie być ze względu na kwotę, którą chce MIBR od amerykańskiej organizacji, która wynosi milion dolarów.

Co więcej, FaZe Clan jest również zainteresowane fińskim zawodnikiem, który obecnie jest prowadzącym w zespole ENCE Esports, grającym na berlińskim Majorze – Aleksim “Aleksib” Virolainenem.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułASUS GeForce GTX 1650 4GB Low Profile OC – ciekawa karta mini-ITX
Następny artykułPodsumowanie trzeciego dnia Fazy Nowych Legend StarLadder Major Berlin 2019
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments