fbpx
Strona głównaSprzętLogitech G PRO X - mechaniczna klawiatura dla graczy

Logitech G PRO X – mechaniczna klawiatura dla graczy

Logitech G zaprezentowała mechaniczną klawiaturę do gier Logitech G PRO X. Zaprojektowano ją w oparciu o znaną konstrukcję Logitech G PRO pozbawioną bloku numerycznego. Dzięki temu zajmuje ona mniej miejsca i łatwiej jest ją przenosić pomiędzy turniejami. Dodatkowo , odłączane złącze Micro-USB zapewnia, że kabel nie zerwie się w miejscu połączenia podczas przewożenia w torbie.

Producent zastosował specjalną trójnożną konstrukcję, która ma ramiona podpierające. Zapewnia to łatwe i niezawodne połączenie. Klawiatura jest również wyposażona w konfigurowalne oświetlenie RGB, które można zapisać w profilach gracza.

Na koniec warto wspomnieć o trzech typach przełączników: Clicky, Linear oraz Tacttile dostosowanych do różnych gatunków gier.

  • Clicky – przeznaczone dla miłośników wyraźnie słyszalnego kliknięcia.
  • Tactile – sprężysty przełącznik, który oferuje wyczuwalną reakcję podczas jego aktywacji. Aktywacja dotykowa ma minimalny zakres, dzięki czemu zapewnia precyzję, nie powodując przy tym hałasu, który zazwyczaj generuje klawiatura mechaniczna. Przełączniki Tactile są idealnym wyborem podczas rozgrywek i strzelanek pierwszoosobowych (FPS).
  • Linear – liniowy przełącznik zapewnia płynne i gładkie naciskanie klawiszy. Aktywacja liniowa jest idealnym wyborem w przypadku podwójnego naciskania, szybkich sekwencji klawiszy oraz niezakłóconego naciskania klawiszy do połowy. Jest to doskonały wybór dla graczy skupiających się na grach akcji i tytułach MMO.

Klawiatura jest dostępna w dwóch wariantach, które pojawią się w sprzedaży. Logitech G PRO X ma być dostępna w cenie detalicznej 649 zł, z przełącznikami GX Clicky, Linear lub Tactile. Klawiatura mechaniczna Logitech G PRO z niewymiennymi przełącznikami Clicky w przewidywanej cenie detalicznej 549 zł. Pakiety 92 zamiennych przełączników GX Clicky, Linear lub Tactile do klawiatury PRO X można nabyć w sklepie LogitechG.com w cenie 215 zł.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać