Strona głównaPcMod.plKonferencjeIntel Extreme Masters Katowice 2017 z konkursem na najlepszy cosplay

Intel Extreme Masters Katowice 2017 z konkursem na najlepszy cosplay

Już za niecały miesiąc odbędzie się Intel Extreme Masters Katowice 2017, czyli jedna z największych światowych imprez e-sportu. Organizatorzy po raz kolejny urządzają konkurs na najlepszy cosplay. Spotkać będzie można barwne postaci z popularnych gier takich jak League of Legends, DOTA 2, StarCraft 2 i wielu innych. Niektórzy z cosplayerów pracują nad swoimi kostiumami nawet kilka miesięcy, by w pełni odwzorować swojego ulubionego bohatera.

Podstawowym warunkiem udziału w konkursie jest wcielenie się w postać z jednej z gier, które pojawią się na scenie podczas rozgrywek Intel Extreme Masters. Do wyboru zatem są League of Legends, Counter Strike: Global Offensive, Starcraft 2, Hearthstone oraz Heroes of the Storm. Strój oraz rekwizyty muszą być wykonane własnoręcznie. Spośród tej grupy, podczas IEM 2017, wybrane zostaną 3 najlepsze kreacje, których autorzy nagrodzeni zostaną nagrodami rzeczowymi:

1 miejsce – Komputronik Intel Extreme Masters Challenger 2016 [S001]
2 miejsce – smartfon ASUS ZenFone 2 Laser
3 miejsce – mysz ASUS ROG GX860 Buzzard

Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane drogą elektroniczną i należy wysyłać je na adres cosplay@staff.eslgaming.com do 24 lutego. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać