fbpx
Strona głównaSprzętAVM udostępnia FRITZ!OS 6.80 - nową aktualizację dla swoich urządzeń

AVM udostępnia FRITZ!OS 6.80 – nową aktualizację dla swoich urządzeń

AVM ogłosiło wydanie systemu operacyjnego FRITZ!OS 6.80 dla swoich urządzeń. Obecne jest on dostępny jedynie dla routerów FRITZ!Box 7560 i 7490, ale ma się sukcesywnie pojawiać na innych urządzeniach. Ważne zmiany dotyczą wielu dziedzin: bezprzewodowa sieć stworzona za pomocą routera FRITZ! teraz jeszcze lepiej dopasowuje się do różnych potrzeb, a w menu Smart Home pojawiają się nowe funkcje.

Popularna usługa MyFRITZ! zyskała interfejs dostosowujący się do ekranu, a aplikacja MyFRITZ!App ułatwia bezpieczny dostęp do sieci domowej. Aparat telefoniczny FRITZ!Fon obsługuje nowe ekrany startowe i tryb nocny. Bezpieczeństwo surfowania, korzystania z mediów strumieniowych i komunikacji opiera się na regularnych aktualizacjach: FRITZ!OS 6.80 dba o to, by router FRITZ!Box miał aktualne oprogramowanie i zapewniał najwyższy standard bezpieczeństwa. Wprowadzanie ustawień i zmian w konfiguracji może być teraz jeszcze bezpieczniejsze dzięki dodatkowemu potwierdzeniu (uwierzytelnianie dwuetapowe). Równocześnie zwiększono wymagania dotyczące bezpieczeństwa haseł. Zarówno początkujący użytkownicy sieci domowej, jak i eksperci skorzystają ze zwiększonej wydajności, bezpieczeństwa i przydatnych dodatków wprowadzonych wraz z nową wersją FRITZ!OS. Nowa bezpłatna aktualizacja jest dostępna dla routerów FRITZ!Box 7560 i FRITZ!Box 7490.

Aby zaktualizować system, należy tylko wpisać w przeglądarce internetowej adres “http://fritz.box” i kliknąć link kreatora aktualizacji. Instalacja nowej wersji FRITZ!OS wymaga jedynie dwóch kliknięć. Użytkownicy, u których nowe wersje instalują się automatycznie (funkcja Auto Update) otrzymają nową wersję systemu FRITZ! OS 6.80 bez konieczności ingerencji w ustawienia. Nowa wersja jest już dostępna dla modeli FRITZ!Box 7560 i 7490. Aktualizacje dla pozostałych modeli, aktualnie dostępnych w sprzedaży, będą się pojawiać się sukcesywnie.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać