inno 3d logo
inno 3d logo

INNO3D DDR4 oraz ICHILL DDR4 to pamięci operacyjne dostępne w zestawach – od 4 GB do nawet 16 GB. Producent przygotował nam taktowania z zakresu od 2400 MHz do nawet 4000 MHz.

Pamięci INNO3D DDR4 nie posiadają żadnego radiatora i występują jedynie w wersji o pojemności 8 GB i taktowaniu 2400 MHz.

Pamięci iCHILL DDR4 natomiast zostały wyposażone  w radiator, pozwalający na szybkie odprowadzanie generowanego ciepła. Część z nich posiada nawet podświetlenie LED RGB. Przy pomocy oprogramowania można zarządzać kolorem i trybem iluminacji.

Ceny pamięci RAM INNO3D zaczynają się od ok. 560 zł.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułFinn “Karrigan” Andersen poza składem FaZe Clan!
Następny artykułDeep Diving Simulator – trwają prace nad symulatorem nurkowania
Michał Olber
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.