MIBR i FURIA Esports z awansem na PGL Major Antwerp 2022!

0
60
PGL CS2 Major Copenhagen 2024
Fot. PGL

Brazylijczycy mają się z czego cieszyć. MIBR oraz FURIA Esports potrzebowali tylko dwóch dni na to, aby zakwalifikować się do turnieju o najwyższej randze w Counter-Strike: Global Offensive na świecie – PGL Major Antwerp 2022, który rozpocznie się już w maju. Jak na razie są to dwie formacje z Ameryki Południowej, ale może być ich więcej. Szczególnie, że w grze pozostało jeszcze kilka brazylijskich drużyn.

Najpierw MIBR

Pierwszym zespołem z Brazylii, który awansował na PGL Major Antwerp 2022 był MIBR. W pierwszym swoim meczu pokonał 9z Team, a następnie sięgnął po drugie zwycięstwo w meczu przeciwko paiN Gaming, chociaż to nie przyszło łatwo, bo Brazylijczycy mogli cieszyć się z wygranej dopiero po dogrywkach. W trzecim meczu, MIBR rywalizował z Imperial i  to nie był łatwy mecz dla obu drużyn z Brazylii, ale szczęśliwy dla MIBR, które wygrało i tym samym zapewniło sobie awans do turnieju w Belgii.

Następnie FURIA Esports

Zaraz po nich, awans uzyskali Brazylijczycy, reprezentujący FURIĘ Esports. Andrei “arT” Piovezan i jego koledzy z dużą łatwością pokonali swoich pierwszym oponentów, którym był Leviatan, a następnie Isurus Gaming. W trzecim meczu, podopieczni Nicholasa “guerii” Nogueiry pokonali Complexity Gaming i tym samym mogli cieszyć się z pewnego awansu na PGL Major Antwerp 2022.

Transmisja z regionalnych kwalifikacji do PGL Major Antwerp 2022 z polskim komentarzem dostępna na kanale ESPORTNOW. Więcej artykułów na temat PGL Major Antwerp 2022.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułCzy smartfon potrzebuje akcesoriów?
Następny artykułImperial Esports z awansem na PGL Major Antwerp 2022
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.