ENCE pokonuje FaZe Clan na PGL Major Antwerp 2022

0
61
ENCE
Fot. ESL

ENCE pokonało FaZe Clan w pierwszym swoim meczu w fazie Legend na PGL Major Antwerp 2022.

Mapą rywalizacji pomiędzy ENCE oraz FaZe Clan był Mirage. Podopieczni Eetu „sAwy” Sahy rozpoczęli grę po stronie atakującej, wygrywając rundę pistoletową oraz kolejne cztery rundy, a więc był to wymarzony początek meczu dla Pawła „dychy” Dychy oraz jego kolegów. Po chwili FaZe Clan odpowiedział trzema rundami wygranymi z rzędu i ten wynik nie był już tak dobry dla zespołu Marco “Snappi” Pfeiffera, jakby się mogło wydawać. Chwilę później ponownie dali o sobie znać Paweł “dycha” Dycha i jego koledzy, wygrywając kolejne rundy i tym samym powiększając swoją przewagę nad swoim rywalem.  Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:5 dla ENCE.

Drugą połowę lepiej rozpoczął FaZe Clan. Finn „karrigan” Andersen i jego zespół wygrali rundę pistoletową oraz kolejną, 10:7, ale ENCE szybko odpowiedziało trzema zwycięstwami, po raz kolejny podwyższając swoją przewagę nad rywalem. FaZe Clan jeszcze próbował cokolwiek robić i wygrał rundę, ale ponownie ENCE odpowiedziało, 14:8. W rezultacie, ENCE pokonało FaZe Clan 16:8.

Transmisja z PGL Major Antwerp 2022 z polskim komentarzem dostępna na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego oraz ESPORTNOW.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułRozpoczynamy fazę Legend podczas PGL Major Antwerp 2022
Następny artykułPrzed nami kolejny dzień rywalizacji w ramach PGL Major Antwerp 2022
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj