Illuminar pokonuje w finale FATE i zwycięża Eden Arena: Malta Vibes Cup 3!

0
90
snax
snax
Illuminar Gaming pokonało bułgarskie FATE w meczu finałowym turnieju Eden Arena: Malta Vibes Cup 3. Zawodnicy IHG pokazali się z bardzo dobrej strony, natomiast całe finałowe spotkanie należało właśnie do nich. Nie przegrali żadnej mapy, a ich przeciwnicy w ciągu całego spotkanie zdobyli jedynie trzynaście rund.

Mirage

Pierwszą mapą finałowego spotkania był de_Mirage. Wyboru tej mapy dokonali zawodnicy IHG. Polacy swoje spotkanie rozpoczęli po stronie broniącej wygrywając rundę pistoletowa, ale niestety zawodnicy FATE szybko odpowiedzieli wygrywając drugą rundę. Później już było tylko lepiej,  Janusz „Snax” Pogorzelski i jego koledzy odskoczyli swoim rywalom do jedenastu rund przewagi. Bułgarska drużyna w pierwszej połowie zdołała jeszcze zdobyć tylko jedną rundę. Ostatecznie pierwsza połowa mapy zakończyła się wynikiem 13:2.

Po zmianie stron rundę pistoletową dla odmiany wygrali przeciwnicy polskiej formacji. Kolejna runda także trafiła na konto FATE. Jednak to było na tyle ze strony Bułgarów reprezentujących FATE, bowiem pierwszą mapę domknęła drużyna Illuminar wygrywając 16:4.

Inferno

Drugą mapą finałowego spotkania pomiędzy Illuminar Gaming oraz FATE było Inferno. W tym przypadku zawodnicy IHG rozpoczęli grę po stronie terrorystów. Udało się im wygrać rundę pistoletową, a także pięć kolejnych rund. Przewaga sześciu rund stanowi solidną podbudowę do dobrego wyniku. Niestety, ale ta przewaga zmalała do 8:7 dla IHG. Takim wynikiem także zakończyła się pierwsza połowa.

Drugą połowę mapy Inferno zawodnicy IHG rozpoczęli od zwycięstwa w  rundzie pistoletowej. W tym przypadku także wygrana runda była początkiem serii zwycięskich rund. Janusz „Snax” Pogorzelski wraz z kolegami wygrali w sumie pięć rund pod rząd. Po dwóch przegranych rundach, a tylko jednej wygranej wrócili do gry. W końcowym rozrachunku pokonali swoich rywali 16:9. Wygrywając przy okazji całe spotkanie 2:0.

Zachęcamy także do zapoznania się z relacją z półfinałowego spotkania pomiędzy IHG, a Hard Legion.

Poprzedni artykułBeelink GT-R – ciekawy minikomputer z procesorem Ryzen 5 3550H
Następny artykułHONORIS przegrywa z GamerLegion na inaugurację fazy grupowej Nine to Five 2 Dawn