Strona głównaE-SportESL Impact League Season 3hyskeee trenerem Nigmy Galaxy Female

hyskeee trenerem Nigmy Galaxy Female

Nigma Galaxy Female, zespół, który na szczycie żeńskiej sceny Counter-Strike: Global Offensive jest od bardzo dawna dokonał zmiany przed zbliżającymi się finałami ESL Impact Season 3 w Dallas. Zmianę, a raczej dodatek, ponieważ od 2 marca 2023 roku pozostawały bez trenera. Dziś ogłoszono, że dowodzenie nad złotą piątką przejmie Łotysz – Reinis “hyskeee” Grīnbergs.

Do niedawna wydawało się, że zespół Nigma Galaxy Female jest kompletny i perfekcyjny. Rosyjski skład z rumuńsko-słowackimi akcentami w postaci Any “ANy” Dumbravy i Kataríny “Kat” Vaškovej był niepokonany. Każdy turniej padał ich łupem, a podanie kilku przykładów byłoby ujmą dla ich dorobku. Wystarczy jeśli powiemy, że wygrali wszystkie dotychczasowe turnieje od ESL. W obecnym sezonie wszystko się jednak zmieniło. Po tryumfie w ESL Impact Katowice 2023 z drużyny odszedł Portugalczyk Ricardo “JTR” Júnior, który pełnił funkcję trenera drużyny. W ESL Impact League Season 3 zespół przegrał sensacyjnie swój pojedynek z Ninjas in Pyjamas Female i do końca drżał o awans na finały w amerykańskim mieście.

Nowy trener, który zapewne pracuje z zespołem Nigma Galaxy Female już od jakiegoś czasu przygotuje go do zbliżających się finałów ESL Impact Season 3 w Dallas. W turnieju weźmie udział  Natus Vincere Javelins, polska drużyna, która będzie walczyła o pełną pulę. 8 formacji z całego świata zagra o kapitał 123.000$ pomiędzy 2 a 4 czerwca.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać