Strona głównaPcMod.plE-SportPolacy dalej w 9INE!

Polacy dalej w 9INE!

W ostatnim czasie polski zespół 9INE na światowej scenie Counter-Strike: Global Offensive prezentuje się bardzo dobrze. Podopieczni Piotra “Nawrota” Nawrockiego od początku 2023 roku zakwalifikowali się na kilka dużych i znaczących turniejów międzynarodowych, w tym na ten najważniejszy, który zakończył się w miniony weekend – BLAST.tv Paris Major 2023, czyli e-sportowe Mistrzostwa Świata.

Dzięki licznym sukcesom, szwedzka organizacja 9INE poinformowała o przedłużeniu współpracy z polskimi zawodnikami, aż do następnych Mistrzostw Świata, które odbędą się na początku następnego roku w stolicy Danii – PGL CS2 Major Copenhagen 2024.

Z radością ogłaszamy ponowne podpisanie kontraktu z naszym pełnym polskim składem, z jasnym głównym celem: zakwalifikować się do pierwszego CS2 Major. Ta drużyna przeszła do historii, stając się pierwszym ogólnopolskim składem, który zakwalifikował się do turnieju głównego od pół dekady. Skupiając się na PGL CS2 Major Copenhagen 2024, są przygotowani do zakwalifikowania się do dwóch kolejnych turniejów głównych.

Polska drużyna 9INE prezentuje się następująco:

  • Olek “Hades” Miśkiewicz
  • Krzysztof “Goofy” Górski
  • Wiktor “Mynio” Kruk
  • Kamil “KEi” Pietkun
  • Kacper “Kylar” Walukiewicz
  • Piotr “Nawrot” Nawrocki – trener
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Urban
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać