tr pro logo 2
tr pro logo 2

Firma AMD zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowych procesorów AMD Ryzen Threadripper PRO 3995WX, 3975WX, 3955WX i 3945WX.

AMD Ryzen Threadripper Pro - platforma dla stacji roboczych 1

Układy te stworzone dla w pełni profesjonalnych stacji roboczych przygotowywanych przez producentów OEM i integratorów systemów. Są to produkty, które zapewniają potężne technologie klasy korporacyjnej i niezrównaną wydajność w najbardziej wymagających zadaniach takie jak tworzenie treści cyfrowych, wirtualizacja, analityka danych i projektowanie.

AMD Ryzen Threadripper Pro - platforma dla stacji roboczych 2Jest to jednocześnie najbardziej zaawansowana profesjonalna platforma, ponieważ:

  • jako pierwsza wnosi obsługą PCIe Gen 4 do w pełni profesjonalnych stacji roboczych, co pozwoli następnej generacji kartom graficznym i nośnikom danych na rozwinięcie pełnego potencjału szybkości;
  • zapewnia 128 linii PCIe Gen4 o nawet 2,5-krotnie większej przepustowości niż porównywalny system z dwoma procesorami konkurencji;
  • oferuje 8-kanałową obsługę pamięci ECC RDIMM, LRDIMM i UDIMM DDR4-3200;
  • obsługuje nawet 2 TB pamięci RAM – to dwukrotnie więcej niż konkurencja.

 

AMD Ryzen Threadripper Pro - platforma dla stacji roboczych 3

AMD wraz z Lenovo ogłosiły również zapowiedź ThinkStation P620, czyli pierwszej na świecie 64-rdzeniowej profesjonalnej stacji roboczej. Maszyny te bazują wyłącznie na rodzinie Ryzen Threadripper PRO i wykorzystują 1-procesorową konstrukcję. Ta niewiarygodnie mocna, jak na swoje rozmiary stacja robocza będzie dostępna tej jesieni.

AMD Ryzen Threadripper Pro - platforma dla stacji roboczych 4

AMD Ryzen Threadripper Pro - platforma dla stacji roboczych 5

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułPixel Heaven 2020 odbędzie się 2 – 4 października 2020
Następny artykułHyper Scape – wystartował I sezon nowego battle royale

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.