Honoris po trudnym spotkaniu pokonuje Wisłę Kraków

0
92
wislavs.honoris

Dzisiaj odbył się pojedynek dwóch, dobrze prosperujących polskich drużyn. Mianowicie na serwerze spotkało się Honoris oraz Wisła Kraków w ramach ligi LOOT.BET/CS Season 7. Samo spotkanie zakończyło się po dwóch mapach, jednak w żadnej sekundzie spotkania, pojedynek nie był jednostronny. Honoris vs. Wisła Kraków – 2:0.

Wybór pierwszej mapy należał do Honoris. Wybór padł na mapę Vertigo. Drużyna Filipa “Neo” Kubskiego spotkanie rozpoczęła od przegranej rundy pistoletowej i dwóch kolejnych rund. Dopiero podczas czwartej rundy, gdy wszyscy zawodnicy mieli pełne wyposażenie, drużyna Honoris pokazała na co ją stać. Kolejne trzy rundy, także zostały zapisane na koncie drużyny Neo i TaZa. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 6:9 dla krakowskiej drużyny.

Drugą połowę pierwszej mapy fenomenalnie rozpoczęło Honoris, aż sześć rund zdobytych pod rząd dawało silny fundament do rozstrzygnięcie tej mapy na swoją korzyść.

Drugą mapą tego emocjonującego spotkania był Nuke. Tym razem mapę wybrała Wisła Kraków. Rundę pistoletową i kolejne dwie rundy wygrało Honoris. Dalej było już tylko gorzej. Szybko roztrwonili tą delikatną przewagę i Wisła Kraków, po kilku minutach prowadziło już 7:3.

Do końca pierwszej połowy przewaga czterech rund Wisły Kraków zmniejszyła się do trzech. Po pierwszej połowie, drugiej mapy Wisła Kraków prowadziła 9:6.
Po zmianie stron Honoris analogicznej do pierwszej połowy wygrało rundę pistoletową i kolejne rundy, tym razem aż cztery.

Końcowe rundy obfitowały w wiele emocji, co rundę zmieniał się jej zwycięzca. Takim sposobem do rozstrzygnięcia mapy konieczna była dogrywka. W niej lepszą drużyną okazała się drużyna Wiktora “TaZa” Wojtasa i to właśnie Honoris wygrało drugą mapę 19:17 jak i całe spotkanie 2:0.