fbpx
Strona głównaPcMod.plNewsyHiksemi - nowa marka na rynku pamięci i dysków

Hiksemi – nowa marka na rynku pamięci i dysków

Hikvision, zdecydował się na wyodrębnienie nowej marki – Hiksemi, która przejmie dział podzespołów komputerowych od Hikstorage.

Hikstorage, które dotychczas odpowiadało za nośniki pamięci i RAM marki Hikvision, posiada fabrykę podzespołów, co gwarantuje pełną kontrolę nad jakością produkowanych komponentów i rozbudowanego działu R&D. To podstawa działania firmy, która od 2017 roku poświęca się tworzeniu niezawodnych rozwiązań w zakresie nośników danych i pamięci RAM dla najbardziej wymagających użytkowników.

Warto przeczytać: Hikvision – jaki dysk przenośny?

Owocem nieustannego rozwoju firmy, która sukcesywnie zwiększa swoje portfolio pamięci RAM i dysków SSD, jest nowo utworzona marka Hiksemi. Wyodrębnienie nowego podmiotu, który w całości koncentrować będzie się na podzespołach, pozwolić ma na celowane inwestycje w dział badawczo-rozwojowy, a tym samym szybszy rozwój jeszcze lepszych produktów.

Od teraz bogata oferta dysków SSD, kart pamięci, nośników USB Flash oraz pamięci RAM będzie dostępna – również w Polsce – pod marką Hiksemi.

Przy okazji Hiksemi dzieli się ambitnymi planami na najbliższą przyszłość, obejmującymi intensywny rozwój segmentu gamingowego. O wszelkich nowościach będziemy informować w osobnych komunikatach.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Urban
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać