Heroic ze zmianami w składzie. Dwóch czołowych zawodników na ławce rezerwowych.

1
79
ejnnxvpwoaagot
ejnnxvpwoaagot

Duńskie Heroic postawiło na zmiany w składzie drużyny. Patrick “es3tag” Hansen oraz jego kolega Marco “Snappi” Pfeiffer przesunięci na ławkę rezerwowych. Pierwszy z nich od lipca 2020 będzie reprezentował barwy innej, duńskiej drużyny – Astralis. Jednak co dalej z Heroic?

Decyzję o odsunięciu od pierwszego składu dwóch czołowych zawodników podjęto w ostatniej chwili, ponieważ cały skład miał zostać wykupiony przez chińską organizację FunPlus Phoenix. W momencie gdy okazało się, że Patrick “es3tag” Hansen został wykupiony przez Astralis, duńska organizacja anulowała transakcję z azjatycką organizacją FunPlus Phoenix. Skład pozostanie pod banderą Heroic, ale ze wspomnianymi zmianami.

Organizacja poinformowała, że zastępców przesuniętych zawodników poznamy w przeciągu tygodnia. Co więcej, doniesienia portalu DBLTAP świadczą o tym, że dwoma zawodnikami, którzy uzupełnią skład Heroic będą: Nikolaj „niko” Kristensen i René „TeSeS” Madsen.

Co wiemy o dwóch, prawdopodobnie nowych zawodnikach Heroic?

Nikolaj “niko” Kristensen to 21-letni zawodnik pozostający obecnie bez pracodawcy. W swojej karierze zdołał zająć 1 miejsce na DreamHack Masters Stockholm 2018 ze swoją ówczesną drużyną – North, natomiast jego kolega René “TeSeS” Madsen jest 19-letnim zawodnikiem innego, duńskiego zespołu – Copenhagen Flames. Wspomnianą drużynę reprezentuje od niespełna pół roku. W swojej karierze nie zdołał jeszcze zdobyć żadnego  trofeum, dlatego na próżno szukać na jego koncie szczególnych osiągnięć.

Jeśli doniesienia się potwierdzą to nowy skład Heroic będzie wyglądał następująco:

  • Johannes „b0RUP” Borup
  • Casper „cadiaN” Møller
  • Martin „stavn” Lund
  • Nikolaj „niko” Kristensen
  • René „TeSeS” Madsen
  • Frederik „LOMME” Nielsen – trener

O zmianach organizacja poinformowała za pomocą swojej strony internetowej.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułNa początek rywalizacja duńsko-szwedzka, a co jeszcze przed nami w ESL Pro League Season 11?
Następny artykułInno3D GeForce GTX 1650 D6 Compact z pamięciami GDDR6

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj