Nikolaj „niko” Kristensen dołącza do Heroic.

0
Nikolaj „niko” Kristensen
fot. Nikolaj „niko” Kristensen at CS_Summit 3

Przebudowa Heroic zakończona. Zespół, który zakończył swoją krótką przygodę z FunPlus Phoenix, dziś prezentuje nam oficjalny drugi nabytek. Do ekipy dołączył Nikolaj „niko” Kristensen.

Doniesienia o których informowaliśmy w tekście o zmianach w składzie Heroic stały się faktem, bowiem do zespołu dołączył dziś ostatni element układanki Nikolaj „niko” Kristensen

21 latek duńskiego pochodzenia, powraca po półtorarocznej przerwie, reprezentował on już barwy organizacji od października 2016 do sierpnia 2018 roku. Największym osiągnięciem podczas jego epizodu z duńską organizacją był m.in. triumf na finałach International Gaming League 2016. Jego największym sukcesem w karierze był triumf podczas DreamHack Masters Stockholm 2018. Jest bardzo doświadczony na swój wiek oprócz Heroic reprezentował barwy North, Rogue, i OpTic. Razem z OpTic wystąpił nawet podczas londyńskiego Majora w 2018 roku, odpadając jednak już w Fazie Nowych Pretendentów.

Oficjalny wpis 

– Bardzo się cieszę, że będę mógł współpracować z Nikolajem – przyznał lider Heroic,Casper “cadiaN” Møller. – Uważam, że jest on jednym z najlepszych graczy w Danii i jego transfer miał dla nas spory priorytet. Jego komunikacja stoi na dobrym poziomie, a on sam posiada ogromne doświadczenie. Tak więc wyglądać będzie nowy skład duńskiej formacji, który, jak mi się wydaje, z czasem osiągnie wiele sukcesów. Mamy utalentowanych graczy, chociaż osiągnięcie oczekiwanych rezultatów będzie wymagać wiele pracy. Jestem jednak pewny, że wejdziemy z tym składem na nowy poziom. Mam spore nadzieje na przyszłość – dodał.

Nowy zespół, w akcji będziemy mogli obejrzeć już w Elisa Invitational, gdzie dwa pierwsze miejsca automatycznie zakwalifikują się do BLAST Premier Spring.

W tej sytuacji skład Heroic prezentuje się następująco:

  • Johannes „b0RUP” Borup
  • Casper „cadiaN” Møller
  • Martin „stavn” Lund
  • René „TeSeS” Madsen
  • Nikolaj „niko” Kristensen

 


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments