hearthstone koboldy katakumby
hearthstone koboldy katakumby

Blizzard udostępnił nowe rozszerzenie do Hearthstone o nazwie Koboldy i katakumby. Gracze będą mogli zapuścić się w głąb niezbadanego, podziemnego królestwa. Na śmiałków czekać będą złowrogie potwory, straszliwe pułapki i niewyobrażalne skarby.

Oto nowości w dodatku Koboldy i katakumby:

  • Podziemne wyprawy – darmowe misje dla jednego gracza, które zawierają 48 różnych walk z bossami oraz talie, których moc rośnie wraz z postępami wyprawy
  • 135 nowych kart
  • Nowe słowo kluczowe: Rekrutuj
  • Nowy rodzaj kart: Kamienie mocy i Niezidentyfikowane przedmioty
  • Losowa karta legendarnej Broni oraz trzy pakiety kart z Koboldów i katakumb za samo zalogowanie się po premierze
  • Trzy kolejne, jednorazowe zadania związane z Podziemnymi wyprawami, dzięki którym można zdobyć w sumie trzy dodatkowe darmowe pakiety kart z Koboldów i katakumb.

 

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułHomefront za darmo na Humble Bundle w grudniu 2017 roku
Następny artykułZmodyfikowana obudowa na wzór PlayerUnknown’s Battlegrounds
Michał Olber
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.