Strona głównaPcMod.plNewsyGPU-Z 0.7.7 z obsługą nVidia Maxwell, Tesla K20Xm, GTX 860M i Radeon...

GPU-Z 0.7.7 z obsługą nVidia Maxwell, Tesla K20Xm, GTX 860M i Radeon HD 8210

TechPowerUp ogłosiło wydanie GPU-Z 0.7.7, aplikacji która wyświetla specyfikację posiadanej karty graficznej. Podawane są nam informacje o częstotliwości taktowania zegarów, technologii wykonania, wersji BIOS, przepustowości pamięci czy numeru wersji używanego sterownika graficznego. Dodano obsługę architektury nVidia Maxwell i kart graficznych: nVidia Tesla K20Xm, nVidia GeForce GTX 860M, AMD Radeon HD 8210.

Można regulować częstotliwość odświeżania sensorów. Naprawiono problem z liczbą shaderów i TMU w rdzeniu GM107. Dodano monitoring napięcia CHiL821 dla kart Pitcairn i Curacao .

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać