Strona głównaPcMod.plNewsyCooler Master CM Storm Trigger-Z - nowa wersja świetnej klawiatury mechanicznej

Cooler Master CM Storm Trigger-Z – nowa wersja świetnej klawiatury mechanicznej

Cooler Master wprowadził do swojej oferty mechaniczną klawiaturę dla graczy – CM Storm Trigger-Z. Jej mechaniczne przełączniki Cherr MX posiadają minimalnych czas żywotności 50 milionów kliknięć. Do dyspozycji użytkownika oddanych jest 128 kilobajtów pamięci, które umożliwiają zapisanie do 5 profili oraz 75 makr (po 15 na każdy profil).

CM Storm Trigger-Z posiada wbudowany procesor ARM, który gwarantuje bardzo szybkie przełączanie się pomiędzy profilami oraz sprawne zarządzanie dostępnymi opcjami.

W klawiaturze Trigger-Z zastosowano technologię N Key Rollover, która pozwala na prawidłowe odczytanie sygnałów po jednoczesnym naciśnięciu do 64-przycisków. Dzięki temu gracze mogą korzystać z makr przypisanych do praktycznie dowolnej kombinacji klawiszy.

Warto także wspomnieć o pozłacanych wtykach USB oraz efektownym i praktycznym systemie podświetlania klawiszy za pomocą diod LED. Gracze mogą wybierać pomiędzy trzema różnymi trybami oraz pięcioma poziomami jasności.

Klawiatura CM Storm Trigger-Z jest dostępna w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 479 zł. Produkt objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać