fbpx
Strona głównaSprzętKarty graficzneTechPowerUp GPU-Z 2.50.0 z nowościami i poprawkami błędów

TechPowerUp GPU-Z 2.50.0 z nowościami i poprawkami błędów

TechPowerUp udostępniło aplikację GPU-Z 2.50.0. Odpowiada ona za pokazywanie dużej ilości informacji o kartach graficznych. Mowa tutaj o: wersji chipu, częstotliwości taktowania zegarów, technologii wykonania, wersji BIOS-u, przepustowości pamięci czy numeru wersji używanego sterownika graficznego.

Zmiany, jakie zaszły w GPU-Z 2.50.0:

  • Dodano wsparcie dla karty NVIDIA GeForce RTX 4090
  • Udoskonalono wykrywanie kart Intel Arc A750 i A770
  • Dodano monitoring temperatury sekcji VRAM w kartach Intel Arc
  • Poprawiono czujniki temperatury w kartach Intel Arc
  • Jeżeli funkcja DLSS Game Scan wykryje niewspieraną grę, w oknie aplikacji pojawi się stosowny komunikat, zamiast pustego ekranu

GPU-Z 2.50.0

Źródło: techpowerup.com

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać