Krzysztof “Goofy” Górski dołącza do Wisła All in! Games

0
172
goofy 2
goofy 2

Wisła All in! Games Kraków prezentuje piątego zawodnika w swoim składzie, a tym jest Krzysztof “Goofy” Górski, który od jakiegoś czasu trenował razem z drużyną. Przed polską drużyną bardzo ważne kwalifikacje do najważniejszego turnieju e-sportowego w Polsce – Intel Extreme Masters Katowice 2021, ale swój debiut Krzysztof “Goofy” Górski będzie miał podczas meczu w ramach ligi ESEA Premier.

Krzysztof “Goofy” Górski w swojej karierze profesjonalnego gracze reprezentował inny, polski zespół – Actinę PACT. Triumfował m.in na Good Game League w 2018 roku w Poznaniu oraz zwyciężył siódmy i ósmy sezon Polskiej Ligi Esportowej. 

Co o swoim podopiecznym mówi trener, Mariusz “Loord” Cybulski?

„Dzisiaj do naszej drużyny dołącza Goofy. Krzysiek jest młodym zawodnikiem z bardzo dużym potencjałem, który do naszego teamu wprowadza masę pozytywnej energii. Mam nadzieję, że dzięki wspólnej pracy uda nam się wiele osiągnąć. Postaram się zrobić ile w mojej mocy, aby pomóc mu się rozwinąć jako zawodnik” – powiedział Mariusz “Loord” Cybulski, trener Wisły All iN! Games Kraków. 

A co powiedział sam zawodnik?

„Jestem bardzo szczęśliwy, że dostałem taką możliwość i dam z siebie wszystko, aby jak najlepiej reprezentować barwy Wisły Kraków – klubu z ogromnymi tradycjami. Razem z zespołem zabraliśmy się już do ciężkich treningów, bo przed nami niezwykle istotne wydarzenie. Dołożymy wszelkich starań, by już podczas IEM Katowice pokazać, na co nas stać” – powiedział Krzysztof “Goofy” Górski, nowy reprezentant drużyny. 

Wcześniej poznaliśmy pierwszego rywala Wisły All iN! Games Kraków w ramach fazy Play-In Intel Extreme Masters Katowice 2021.

Skład Wisła All iN! Games Kraków prezentuje się następująco:

  • Grzegorz „SZPERO” Dziamałek
  • Grzegorz „jedqr” Jędras
  • Olek „hades” Miskiewicz
  • Patryk „ponczek” Wites
  • Krzysztof „Goofy” Górski
  • Mariusz „Loord” Cybulski – trener

Więcej informacji na oficjalnej stronie.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułAstralis lepsze od OG, Ninjas in Pyjamas pokonuje BIG na BLAST Premier: Spring Groups 2021
Następny artykułGreen Hell otrzymuje dodatek Spirits of Amazonia Part One
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.