fsp flexguru 5
fsp flexguru 5

FSP zaprezentował nowe modularne zasilacze – FlexGURU. Ich największą zaletą są rozmiary – 150 x 40 x 81 (długość x szerokość x wysokość) milimetrów. Mieszczą się dzięki temu w niewielkich obudowach typu IPC (Industrial PC), HTPC, Edge Computing i NAS. Drugą ważną kwestią jest modularne, płaskie okablowanie, składające się z wtyczek ATX 20+4-pin, EPS 4+4-pin, 4 x SATA, dwóch Molex oraz FDD.

FSP FlexGURU mają mieć moc 250 W i 300 W oraz sprawność od 85% do 90%. Prócz tego mamy zestaw odpowiednich zabezpieczeń: UVP, OVP, SCP, OPP oraz OTP. Za chłodzenie wnętrza odpowiada niewielki 40 mm wentylator, pracujący z prędkością od 3500 do 6500 obrotów na minutę.

FSP nie podało cen ani daty premiery zasilaczy.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOtechpowerup.com
Poprzedni artykułWD Black P10 Game Drive – nowy dysk zewnętrznych o dużej pojemności
Następny artykułWD Black P50 Game Drive – dyski zewnętrzne na z WD Black SN750
Michał Olber
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.