Strona głównaGamingGryForge of Empires z nową erą - Arktyczna Przyszłość

Forge of Empires z nową erą – Arktyczna Przyszłość

Studio InnoGames ogłosiło, że do Forge of Empires zostanie dodana zupełnie nowa era – Arktyczna Przyszłość. Pierwszy raz w historii gry nowa era zostanie podzielona na cztery części, a każda wydawana będzie osobno tak, by zapewnić graczom ciągłą, ciekawą rozgrywkę. Pod odblokowaniu nowej funkcji, w miastach graczy pojawi się nowy plac budowy – Przystań na Arktykę.

Począwszy od drugiej części dodatku gracze będą mogli wysyłać z tego budynku arktyczne ekspedycje, a już dziś dostaną trzy nowe jednostki i aż czternaście nowych budynków. Ponadto gracze mogą spodziewać się walk w śniegu i lodzie w już najbliższej przyszłości.

InnoGames wypuściło też materiał wideo, na którym projektanci gry – Thi i Kai omawiają najnowszy dodatek.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać