fbpx
Strona głównaGamingGryInnoGames TV maj 2016 z Forge of Empires - Wyprawy Gildijne

InnoGames TV maj 2016 z Forge of Empires – Wyprawy Gildijne

Studio InnoGames udostępniło kolejny odcinek swojej cyklicznej serii InnoGames TV maj 2016. W około ośmiominutowym wideo zaprezentowano m.in. zupełnie nowy tryb rozgrywki w Forge of Empires – Wyprawy Gildyjne, a jeden z twórców gry Elvenar odpowie na pytania graczy. Dodatkowo, widzowie obejrzą krótkie podsumowanie wystawy zorganizowanej przez InnoGames: Computer Fieber.

Najnowszy odcinek InnoGames TV maj 2016 otwierają projektanci gry Forge of Empires: Thi i Kai, którzy prezentują możliwości jakie oferuje najnowsza opcja w grze. Wyprawy Gildyjne to zupełnie nowa kampania z dedykowaną mapą, która pozwoli graczom na wzmocnienie rangi swojej gildii. Thi zdradza też szczegóły dotyczące kolejnych specjalnych wydarzeń historycznych. Tym razem gracze będą mieli okazję poznać życie jednej z najsłynniejszych amerykańskich tancerek: Isadory Duncan.

Na początku kwietnia społeczność skupiona wokół gry Elvenar miała szansę zapytać twórców gry o najbardziej interesujące ich kwestie. Twórcy otrzymali setki pytań z najdalszych zakątków świata i w majowym odcinku Timon – jeden z projektantów gry Elvenar – odpowie na część z zadanych pytań.

Ostatnie minuty epizodu poświęcono wystawie, którą zorganizowało InnoGames w połowie kwietnia w Hamburgu. Ponad 300 gości podziwiało grafiki i rysunki koncepcyjne pochodzące z prywatnych kolekcji sztuki związanych z grami studia. Goście mieli też okazję wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez artystów z InnoGames.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać