Rewanżowe mecze na Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020

0
41
esl 1
esl 1
Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020 trwa w najlepsze, a już dzisiaj po południu będziemy mieli jeszcze większą dawkę emocji. Związane jest to z meczami, które nas czekają, a mianowicie rewanżowe mecze za ESL Pro League Season 12 oraz BLAST Premier Spring 2020. Na serwerze ponownie przyjdzie nam oglądać m.in francusko-belgijskie Team Vitality, ale to nie wszystko. Niedziela zapowiada nam się wyjątkowo ciekawie pod względem jakości meczów. Nic, tylko oglądać.

Francusko-europejski rewanż

W pierwszym niedzielnym meczu będziemy oglądać rywalizację pomiędzy Team Vitality oraz FaZe Clan. Podopieczni Remy’ego “XTQZZZ” Quoniama z pewnością postarają się o to, by zachować bilans wygranych przeciwko formacji prowadzonej przez Brazylijczyka Marcelo “coldzerę” Davida w postaci trzech, wygranych meczów. Jeśli chodzi o poprzednie starcia pomiędzy obojga zespołami, zarówno podczas ESL Pro League, a także na BLAST Premier Spring 2020 to francusko-belgijski skład wyszedł zwycięsko. Trzeba pamiętać też o tym, że obecnie FaZe Clan ma też inny skład, który radzi sobie bardzo dobrze. Do podstawowego składu po blisko półrocznej przerwie od profesjonalnej gry wrócił szwedzki zawodnik Olof “olofmeister” Kajbjer. Pierwotnie zastanawiano się, czy w zespole znajdzie się tylko na czas rozegrania BLAST Premier Fall, czy drużyna ma jakieś inne pomysły z nim związane, ale jak widać, Olof gra dalej.

Europa, czy CIS na Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020?

W drugim meczu w grze obejrzymy zespół Oleksandra “s1mple” Kostylieva, który będzie starał się pokonać formację prowadzoną przez Benjamina “blameF” Bremera. Podobnie jak w pierwszym meczu, ten również będzie miał charakter rewanżowy za dokładnie te same turnieje. Tyle, że tutaj jak na razie w rywalizacji pomiędzy zespołami jest bilans 1:1. 

15:00 – Team Vitality vs. FaZe Clan
18:30 – Natus Vincere vs. Complexity

Transmisja z Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020 z polskim komentarzem na kanale Polsat Games 2

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułTeam Envy poznało swoich rywali grupowych na Flashpoint 2. Pierwszym rywalem forZe
Następny artykułPoznaliśmy pierwsze drużyny z awansem do play-off Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.