Paweł “innocent” Mocek oficjalnie opuszcza skład MAD Lions!

0
160
mocek
mocek

Jakiś czas temu pojawiły się spekulacje na temat zmian w składzie MAD Lions, w którym grał polski zawodnik Paweł “innocent” Mocek. Dzisiaj te zmiany potwierdziły się. Paweł “innocent” Mocek oficjalnie poza składem MAD Lions.

Paweł Mocek do duńskiego składu dołączył w sierpniu 2020 roku. Razem ze swoim byłym zespołem zagrał podczas Dreamhack Open Summer, ESL One: Cologne 2020, ale tam zawodnicy hiszpańskiej organizacji zajęli dopiero 10. miejsce. Bardzo dobrze zaprezentował się podczas Eden Arena: Malta Vibes – Week 9, gdzie MAD Lions w wielkim finale turnieju internetowego przegrało z rosyjskim forZe. Natomiast w tym samym turnieju, czyli Eden Arena: Malta Vibes – Week 10 podopieczni Luisa “peacemakera” Tadeu zajęli 10 miejsce.

Jego przygoda w hiszpańskiej organizacji nie trwała zbyt długo, bo niecałe dwa miesiące.

“Wiem, że mimo dobrej znajomości języka angielskiego reszta zawodników była trochę ograniczona i na pewno potrzebowała więcej czasu na taki switch, żeby czuć się komfortowo. Team przejdzie zmiany i to nie w kierunku międzynarodowym, więc najzwyczajniej w świecie nie ma tam miejsca dla kogoś, kto nie rozumie duńskiego.” – komentuje.

“Niestety drużyna miała bardzo duże problemy już od pierwszego dnia, bardzo było czuć problemy między graczami i tak naprawdę wiedziałem, że jeśli to się nie zmieni, to na pewno albo ja nie wytrzymam w drużynie, albo cała drużyna nie wytrzyma i pojawią się zmiany.” – stwierdza

“Dostałem jasną komunikację, że jeśli zespół miałby funkcjonować w języku angielskim, nigdy nie opuściłbym tego składu. Zgadzam się z tym jak najbardziej, uważam, że fajnie grałem i jestem umiarkowanie zadowolony. Tym samym nie mam nikomu za złe tych zmian, a nawet w pełni je rozumiem, bo zakładam, że jeśli nie poszlibyśmy w bardziej mieszane narodowości, to najpewniej z końcem roku sam bym z tego musiał zrezygnować.” – kończy.

Polski zawodnik, jeśli chodzi o grę na scenie międzynarodowej z pewnością ma doświadczenie. W swojej przeszłości grał w niemieckich organizacjach, najpierw w PENTA Esports, a następnie w Sprout Esports. Z obiema wystąpił na turniejach najwyższej, światowej rangi – Majorach.

Więcej informacji o odejściu Pawła “innocenta” Mocka z MAD Lions.

Zapraszamy również do felietonu napisanego przez jednego z naszych dziennikarzy w kwestii zmian w składzie MAD Lions.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułKamil “KEi” Pietkun przesunięty na ławkę zespołu AVEZ!
Następny artykułPixel Heaven 2020 przełożone na 13 – 15 listopada 2020
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.