ENCE w ćwierćfinale ESL Pro League Season 14!

0
44
ENCE
Fot. facebook.com/enceesports

ENCE, w składzie z Pawłem “dycha” Dychą oraz Olkiem “hadesem” Miskiewiczem pokonało rosyjskie forZe w meczu o awans do ćwierćfinału ESL Pro League Season 14, w którym zagrają z Natus Vincere. Ależ to będzie mecz!

Doskonała gra na pierwszej mapie. Dominacja!

Pierwszą mapą rywalizacji pomiędzy ENCE oraz forZe był Nuke, na którym międzynarodowy skład w którym gra Paweł „dycha” Dycha oraz Olek „Hades” Miśkiewicz  rozpoczął grę po stronie atakującej i to w jakim stylu, od wygrania dwóch pierwszych rund i wyjściu na prowadzenie. Reprezentanci forZe wzięli szybko przerwę taktyczną, ale na nic się to zdało, bo podopieczni Eetu „sAwy” Sahy grali perfekcyjnie i wszystko im wychodziło doskonale. Z każdą kolejną rundą wynik był lepszy dla ENCE, 8:1. W pewnym momencie, sytuacja na mapie lekko się zmieniła na korzyść Rosjan, którzy zaczęli odrabiać punkty do swoich oponentów, najpierw wygrywając jedną, a następnie trzy rundy z rzędu, 9:5. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:5 dla ENCE.

W drugiej połowie Marco „Snappi” Pfeiffer i jego koledzy nie dali najmniejszych szans rywalom z regionu CIS na zwycięstwo w  jakiejkolwiek rundzie. Podopieczni Eetu “sAwy” Sahy wygrali rundę pistoletową, a następnie cztery rundy z rzędu, triumfując na pierwszej mapie wynikiem 16:5.

Ciekawie również na Mirage

Drugą mapą był Mirage. Międzynarodowy skład rozpoczął mecz po stronie broniącej, ale to forZe wygrało rundę pistoletową, a po chwili kolejną, jednak nie przeszkadzało to Olkowi „Hadesowi” Miskiewiczowi i jego kolegom, którzy bardzo szybko odrobili straty punktowe, a następnie wyszli na prowadzenie, dominując wręcz swoich rywali, bo w pewnym momencie było aż 10:3. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 11:4.

W drugiej połowie obraz gry na mapie Mirage nieco się zmienił. Rundę pistoletową wygrali reprezentanci forZe, a następnie kolejne cztery z rzędu, zbliżając się na dwa punkty do ENCE, 11:9. W końcówce meczu, ENCE zagrało zdecydowanie lepiej i w rezultacie pokonało forZe wynikiem 16:11.

ENCE vs. forZe 2:0
Nuke: 16:5
Mirage: 16:11

Transmisja z polskim komentarzem na kanale ESL.TV Polska.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułS1MPLE FORMULA już dostępny!
Następny artykułIntel Xeon E-2300 – nowe procesory serwerowe
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.